2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512629 بازدید | 68299 پست

@آسنات99

عزیزم ببخش دوباره تگت کردم ،توضیحات رو خوندم یه جاش رو متوجه نشدم الان که دیگه گزارش نمیدیم چه جوری بگیم روزانه چقدر خوردیم و اینا

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

عکسم میخام بذارم میگه نمیشه  

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمیدونم چندتاشده فعلآ فقط جواب میدم ۲۴۵تااعلانات بوده بعضیاچندبارپیام گذاشتن😅ذوق دارن اول مهره😍

گلم وقت کردی یه حساب تقریبی بده  که ببینم فعلا چند نفر شدید... 

دستِ گلت هم‌درد نکنه...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عکسم میخام بذارم میگه نمیشه    

طول میکشه تا تایید بشه...😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2742
خانماچطوری میشه این تاپیک رو ذخیره کرد؟

اینو بزن  روش که سبز بشه

2740
سلام عزیزم کمرت خوب شد

سلام ببخشید عزیزم من رفتم اره بهترم گلم بازم دکتر میرم اما ماهیی یه بار یا ماهی دوبار

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
 طول میکشه تا تایید بشه...😉

ن ببینین اینطوریه

💜💜💜💜💜عضو گروه مانکن های زیبا💜💜💜💜💜وزن اولیه ۸۹ 😒 وزن فعلی ۷۸ 🙁 وزن هدف ۶۵ 😍               💪🏻💪🏻💪🏻🌟ماااااا می توانییییممممممم🤗💪🏻💪🏻💪🏻                              🌈🤞🏻عضو گروه بنفش🦦🌈
خدا رو سکر بهتری عزیزم😍 ایراد نداره حالا عضو شود❤❤❤

آره بهترم ممنونم گلم 😘😘❤❤❤

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
چشمت بی بلا😘دیگه بهترخودت حسابی واردی😍😍۲صفحه اول همین تاپیک الهه حسابی توضیح گذاشته😘😘

آسنات جون من از فردا گزارش میدم گلم مرسی عزیزم😘😘😘

خوب تو تاپیک الهه جون نمونه فست گزاشته یه جوری ببند ک کم نیاری😂😂😂❤️❤️

عامو همیشه خودم درست میگرفتم خیلی گرسنه نمیشدم

اونروز بچه ها گفتن لوبیا بخور خوب سیر میشی

چه می‌فهمیدم اینجوری میشه🤕🤕🤕🤣🤣🤣

حالا تجربه شد برای روزای بعد

والا نون و تخم مرغ بیشتر سیر میکنه تا این لوبیا🤕🤣😜

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
2706