2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
مرسی جواب دادی عزیزم مطمئنی؟ اینطوری که میترکیم😅 من پنج لیوان دم نوش دارم 

اره بابا

اب خیلی خوبه و مهمه و هیچی جایگیزنش نیست

باعث دفع سموم از بدنت میشه

فقط اب ولرم بخور نه خیلی خنک

و همچنین هرزگاهی یه چیزی داخلش بریز

مثل گلاب عرق نعنا لیمو ابغوره 

خیلی کم اندازه یه قاشق غذاخوری که یکم طعم دار بشه بخوای بری سمتش

مجردم دوست عزیز ولی شکم دارماااا وقتی میشینم میاد تو دستم 

نه بخاطر صافی شکمت گفتم حتما نی نی نداری حامله نشدی 😍😍😍😍انشالله عروس بشی خواهرم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا اب خیلی خوبه و مهمه و هیچی جایگیزنش نیست باعث دفع سموم از بدنت میشه فقط اب ولرم بخور نه ...

مرسی عزیزم 😀

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
احتمال ترکیدن هست؟ اخه اونوقت خیلی زیاد میشه بعد عزیرم میشه یه عکس از لیوانت بدی، من با ۲۰ سال سن ه ...

همون لیوان لومینارک 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2731

@شب_بیدارم    

سلام عزیزم من باردارم قباا هم به الهه جون گفتم که فقط برای اینکه انگیزه داشته باشم و از پرخوری جلوگیری کنم میخوام تا پایان چالش پاییزه باشم

وزن فعلیم ۷۲ قد ۱۵۷ یا ۶😅😅😅

قبلا گروه نارنجی بودم و هدفم رسیدن به ۵۷ کیلو بود اما الان هدفم فقط جلوگیری از افزایش وزن بی رویه به بهانه بارداری هست.

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
نه بخاطر صافی شکمت گفتم حتما نی نی نداری حامله نشدی 😍😍😍😍انشالله عروس بشی خواهرم

شکم دارم زیاد ایستاده معلوم نیستش

وای نه توروخدا

همین جوری زندگی خداروشکر خوب میگذره

احتمال ترکیدن هست؟ اخه اونوقت خیلی زیاد میشه بعد عزیرم میشه یه عکس از لیوانت بدی، من با ۲۰ سال سن ه ...

من کلا دستشویی بیشتر زندگی می کنم تا بقیه جاها

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
اشکالی نداره ولی قانون تاپیکه گلم ۲۱تا۲۵ میشه گروه بنفش

عزیزم پس من مطین باشم ثبت نام شدم ؟؟

قد۱۶۶

وزن ۹۵

وزن هدف ۷۴

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
من کلا دستشویی بیشتر زندگی می کنم تا بقیه جاها

به زودی همکار میشیم😅

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
امضاتم درست کن توضیحاتم کامل بخون❤

حنما الان موبایل خاموش میشه تا یک ساعت دیگه همه رو درست میکنم

@sepiiiiiideh

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
@آسنات 99گروه سبز لطفا منم عضو کنید  وزن فعلی 61،قد152وزن هدف 55

تگ نشده گلم باید آبی باشه اسم سرگروه تا تگ بشه

2706