2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512616 بازدید | 68299 پست

نهار بخور پیاده روی کن شامم‌کم‌بخور 

@نازنیندخترم    

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیز دلم اگه این هفته وزن کم نکنم چی میشه؟حالم خیلی بده

هیچ اتفاقی نمیفته عزیزم..فقط پر قدرت استارت رژیمو میزنی و برای هفته آینده آماده میشی...کنار همدیگه میتونیم😉😉

چرا حالت بده عزیزم؟🤷🏻‍♀️

به حکمتش دل بسپار 🌿
@فندق_فسقلی   سلام عزیزم گزارش امروزمن صبحانه یک عدد تخم مرغ+سه کف دست نان لواش +سالاد  ...

سلام گلم

نوش جونت

عالی اما مصرف نونت بالاس

مگه کالریتو بدون فست بستی؟

فردا خودش روز فسته

💛💛💛💛💛💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
✅ما تو چالش قبلی تونستیم وزن و سایز خیلیی خوبی کم کنیم و انشاالله تو چالش جدید باز هم بتونیم به هدف ...

سلام عزیزم اگر هنوز عضو جدید میگیرید لطفااااا منم اضافه کنید.ممنون میشم  

خیلیییی خیلیییییی خیلییییی قدیمیم
2740
ای آتیییشپاره  فردا رعایت نکنی کشتمت بخدا  بشقابتو پر از سالاد کن بهت گیر ندن جرا نمیخور ...

میخوام ترازو بخرم فرقی میکنه چه مدلی باشه و چه مارکی کمکم میکنی؟؟؟

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  
هیچ اتفاقی نمیفته عزیزم..فقط پر قدرت استارت رژیمو میزنی و برای هفته آینده آماده میشی...کنار همدیگه م ...

عزیزم من دخترم فردا وارد ۱۸ ماهگی میشه دلم میخواد تو هفته یه روز فست بگیرم یه بار شنبه یه بار سه شنبه که عادت نکنه بدنم نظرت چیه؟

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
عزیزم من دخترم فردا وارد ۱۸ ماهگی میشه دلم میخواد تو هفته یه روز فست بگیرم یه بار شنبه یه بار سه شنب ...

ن گلم تو توضیحات هم نوشته الهه جان ک شما فست و خگخ ندارین

کالری زیاد رو از فردات کم کن و ورزش بیشتری داشته باش

چون روز یکشنبه وزنکشیه فردا رو قدرتی نرو عزیزم💛💛

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام گلم نوش جونت عالی اما مصرف نونت بالاس مگه کالریتو بدون فست بستی؟ فردا خودش روز فسته 💛💛💛 ...

آخه شیر میدم برای همون فست ندارم 

امروز برای شام مامانم اینا خونمون بودن کلا صبحانه ونهارم ۵۶۰ تا شد ولی امان از دلمه😭😭😭

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
خوراک لوبیا تخم مرغ آبپز جگر

مرسی عزیزم😘😘

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
2706