2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم     ورزش نیم ساعت پیادهروی ۳۰تادراز نشست ۵۰تا پروانه ابم ۶لیوان هم ...

به به کیف کردم راضیم حسااااابی🧡🧡🧡🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم   @minaa1379916   سلام خوشکلای من 💃💃💃 کالری مجازم 1600 کالری مصرفی1 ...

عالییی عالیییی خانم💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی چه راهنمایی های خوبی

عشقی خانم خانما🧡🧡♥️♥️

💙💙💙بچه های گروه آبی💙💙💙

دقت کنیدخوشگلافرداشنبه فسته اگه میتونیدبگیریددرتوانتون هست ۵۰۰ببندیدولی اگرسخته با۷۰۰هم ببندیدعالیه💪💪دخترای گلم فرداروغذای کم نمک بخوریدترشیجات وخیارشورفرداممنوعه ورزشای فرداروهوازی بیشترانجام بدیدقبل وزنکشی بهتره ورزش قدرتی کم یانداشته باشیم🌼🌼🌼موفق باشیدیاعلی💙💙

2731
سلام به همگی.شبتون بخیر صبحانه نان گندم.گوجه..پنیر(۲۱۴ کالری) میان وعده ۳ بادام درختی.۶ تا پسته(۴۵) ...

به به عالیه عزیزدلم راضیم حسااابی 🧡🧡🧡🧡🧡 کالریتو یه لیوان شیر بخور پر بشه خوووشگله خودم🧡🧡🧡💪🏻💪🏻💪🏻

سلام گلم...بچه ها برای انگیزه گرفتن دوستای هم وزنشون رو پیدا میکنن و بهمدیگه گزارش میدن ک رقابت کنن ...

ممنونم از پاسخگویی تون

چون یه مشکل کاری برامون پیش اومده بود دیگه نتونستم پنجشنبه و جمعه رو

ان شاءالله اگه بشه از فردا☺🌸

بال هایم هوس با تو پریدن دارد...
۷٠٠بستم عزیزم اره پیاده روی و بدمینتون

كالريتون بايد چقدر باشه همون قدر بخورين كه استپ نكنيد،   پياده روي عاليه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر