2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512845 بازدید | 68299 پست

سوگولیییییه دربار کجاااس... هاااا🧐😁

@دیانا24    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الهه اونروز نبودی عکس گذاشتم..الان هستی😍😍😍 @بامدادخمار    

من هستم🖐😁

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یدونه ایی😘😘🌼🌼

عزیزمی 😘😘😘

بچها راهمار ندارین واسه افزایش سوخت وساز و اینکه شکم زود به زود کار کنه😢🙈

سلام

چای سبز اگه مشکل تیروئید نداری خوبه، داخلش دارچین و زنجبیل، فلفل توی غذاها،،،، اینارو من گاهی خودم انجام میدم

آب فراوان بخور که شکم کار کنه،سبزیجات کنار غذاها بخور....اگه دیگه خیلی وقت بود مشکل فنی داشتی😂 برگ سنا بخور، دم کن بخور عالیه

2731

یه برش کیک شکلاتی برا میان وعده عصر خوردم 203 کالری داشت😮 

فک کن من قبلنا در طول روز چند برش میخوردم😑😑😑😑

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
یه برش کیک شکلاتی برا میان وعده عصر خوردم 203 کالری داشت😮  فک کن من قبلنا در طول روز چند برش ...

افرین خیلی ام خوووب 

توی این ۳ ماه همینطوری پیش برو که نتیجه خوبی بگیری

موفق و موید باشی 🌈😊🥰

افرین خیلی ام خوووب  توی این ۳ ماه همینطوری پیش برو که نتیجه خوبی بگیری موفق و موید باشی 🌈😊 ...

مرسی عشقم واقعا کالری شماری چش و گوشم وا کرد 😀😀 همین دقت رو میزان کالری ادمو قانع میکنه الان من سیرم ولی به اندازه خوردم😊😊

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
عزیزمی 😘😘😘

عزیزم برا فست بهتره چه چیزایی رو بخوریم که کالریش مناسب باشه

تاپیک بامداد خمار عضو گروه آبی 💙 وزن اولیه ۷۵😑قد۱۶۰☺وزن هدف اولیه ۷۰😚هدف آخر۶۶😉(من با چاش پاییزی از ۹۰ کیلوبه ۷۵ رسیدم)
سلام خوشگلا برا فست چه برنامه ای دارید خوشحال میشم بگید منم استفاده کنم😘

سلام

من که پاشدم سیب و دارچین و آب رو گذاشتم پخت، نرم شدش و آبش کشیده شد بعد روش قوتو و ۱ قاشق شیره انگور ریختم این میشه صبونه من

که تقریبی حسابی کردم میشه نزدیک ۱۰۰ کالری😎😻

به غیرازنون زیادش بقیش عالییییی بود👏👏👏😘

آخه خیلی سخته بدون نون من خیلی ضعف میکنم وگرسنه میشم ته دلم نمیگیره

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
مرسی عشقم واقعا کالری شماری چش و گوشم وا کرد 😀😀 همین دقت رو میزان کالری ادمو قانع میکنه الان من سی ...

خواهش میکنم

اره این جوری بیشتر به خورد و خوراکمون دقت میکنیم

ولی این کیک رو به نظرم دیگه نخور تا حداقل ۲ هفته دیگه

منظورم اینه که دیر به دیر میل کن😊

خواهش میکنم اره این جوری بیشتر به خورد و خوراکمون دقت میکنیم ولی این کیک رو به نظرم دیگه نخور تا ح ...

مرسی بله همین کارو میکنم کلا شیرینی جاتو کم میکنم👌👌👌👌مرسی از توجهت عزیزم

2706