2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512799 بازدید | 68299 پست
سلام سلام  خوبی گلم  ماه دیگه هم میشه چالش لاغری بزنین برامون دی ماه میشه لطف کنین دوبار ...

سلام عزیزم 

دی ماه چالش زمستان داریم و دوباره عضو میگیریم 

همین الان هم میتونی شروع کنی امضامو بخون 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

@شب_بیدارم   صبحانه:نان بربری یک کف دست+پنیر فتا ۲۰گرم  میان وعده:شیر دارچین ۱لیوان+۱عدد خرما  ۳۵دقیقه پیاده روی در منزل+۳۰۰تا پروانه  ناهار: یک بشقاب آش ماست+یک کف دست نان سنگک  میان وعده:یک لیوان چای+۱عددخرما  شام:سالاد فصل بدون سس با آبلیمو ۱بشقاب

الهی و ربی من لی غیرک 🍃
بعد شکمت یعنی زیر ناف مخصوصا افتاده شده یا تخته؟

خیلی کم  شله 

وقتی وزنم ۸۲ بود خیلی شل و بزرگ بود بعد لاغری من خیلی بدنسازی و قدرتی کار کردم trx-cxتکواندو بدنسازی اینارو دوسال کار کردم قبل بارداری دومم که ۴۹ شدم شکمم خیلی جمع و سفت شده بود ولی بعد زایمان دومم یکم هنوز زیر شکمم مونده چون مثل قبل ورزش نمیکنم بخاطر کرونا که باشگاه نمیرم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
سلام عزیزم  دی ماه چالش زمستان داریم و دوباره عضو میگیریم  همین الان هم میتونی شروع کنی ...

بله می دونم می تونم گلم ولی 21 ابان ک تولدمه و کیک نخورم می میرم 🤣🤣🤣🤣🤣

ممنون ک گفتی😘😘😘

روم حساب کن

فقط یچیزی برای عضو بودن حتما باید شماره اینستا وات یا تل داشت؟

https://harfeto.timefriend.net/16222836856922       لینک تایم فرند حرفی بود در خدمتم جواب رو یجوری میرسونم بهتون فاطی هستی اینجا پیام بدین                                                          دیگر بازی بس است... بیا شمشیر ها را کنار بگزاریم و خستگی در کنیم... اما!!! چرا پشت من می‌سوزد و دست تو خونیست؟؟... H.A, F, ,S  عاشــــقتونـم
سلام عشقم ،شکم ۷۶، کم۶۷، سینه ۹۴، کمر۶۷،باس ن  ۱۰۰،ران ۵۸    

ا چرا پس من فک میکنم دور رانم خیلی زیاد😑😑

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
فاطمه جون خوبی چیکار کردی دیروز خگخ گرفتی امروز صبح نون دوکفه دست لواش ونصف قوطی کبریت پنیر و یه خر ...

سلام عزیزم.

سخت گذشت اما خوب بود .عادت هم شدم مجبور شدم ی لیوان ابجوش نبات غلیظ بخورم فقط.صبحونه ک موز خوردم و مبان وعده سیب و ناهار سالاد سبز و اب هم ۸ تا لیوان صر باز ی گلابی و سیب خوردم.شب هم سالاد فصل.ورزش هم ک ۱۵ دقیقه حلقه.دراز و نشست و شنا.پروانه.اسکات .پلانک.و ...ی ۴۵ دقیق شد.

امروز هم ک کالری کم بود و ورزش نکردم چون درد دارم😭😔

سلام عشقم ،شکم ۷۶، کم۶۷، سینه ۹۴، کمر۶۷،باس ن  ۱۰۰،ران ۵۸    

وای دور شکمت چ عالی الهه جون😍من دور شکمم خیلی زیاد 😭

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
واقعا نمیدونستم انقد موثره مرسی از اطلاعات خوبت حتما همین کارو میکنم💋💎

دورت بگردم🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
گزارش#   سلام سرگروه جون @شب_بیدارم     سلام رقیب جون @vianaasaliii   &nb ...

سلام باریکلا خانم چه ورزشایی به به عالی

نه عزیزجان یکشنبه به جای وزن بزن پری هستی🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@شب_بیدارم   صبحانه:نان بربری یک کف دست+پنیر فتا ۲۰گرم  میان وعده:شیر دارچین ۱لیوان+۱عدد ...

به به کیف کردم عالی بودی خانم سالم و رژیمی 💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡🧡

دوست جونیا کالری یه لیوان قهوه شیرینو برام پیدا کنید بی زحمت رقیبم میخام هر کی جنگ میطلبه بسم ...

سلام دوستم

من وزنم از شما بیشتره ولی هم گروه هستیم،میتونیم رقیب هم باشیم؟

بسم الله

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
2706