2733
2739
آرمایش پروسس چیه؟  همسر من مشکل اسپرم داره

ندا هنوز انتقال ندادي؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
انتقال دادم و الانم باردارم 😍😍😍

عه جدي بسلامتي دفعه اول مثبت شدي

يادم گفتي 32جنين داري 

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
عه جدي بسلامتي دفعه اول مثبت شدي يادم گفتي 32جنين داري 

ممنون عزیزم 

30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد 

دفعه دوم 4 تا جنین رو باز کردن یکیش مرد دوتا شو انتقال دادن و یکیش رو دوباره فریز کردن . از دوتا یکی موند تو دلم 😍😍 

2740
دفعه اول؟مشکلتون‌چی بود؟

نه عزیزم من اول رفتم ی مرکز دیگه اونجا منفی شد و از دکترش خوشم میومد بی خیال جنین هام شدم و اومدم ی مرکز دیگه از اول شروع کردم و تو این مرکز بار دوم حامله شدم.

مشکل مون اسپرم همسرم هست

ممنون عزیزم  30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد  دفعه دوم 4 تا جنین رو ...

چقد خوب بسلامتي عزيزم 

کيفيت جنين هات چي بود؟ 

و اين ک چ مراقبت هايي ک دفعه اول منفي شدي کردي

چ مراقبت هايي دقعه دوم ک مثبت شدي 

قربونت برم ممندنم از اين ک وختتو بهم ميذي جواب سوالام ميذي

نه عزیزم من اول رفتم ی مرکز دیگه اونجا منفی شد و از دکترش خوشم میومد بی خیال جنین هام شدم و اومدم ی ...

کدوم مرکز میری؟ واسه همسرت نمونه اسپرم  از بیضه گرفتن؟

ممنون عزیزم  30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد  دفعه دوم 4 تا جنین رو ...

ماشاا... سی تا جنین.

تبریک میگم خدا برات نگهش داره عزیزم. به سلامتی و دل خوش بغلش کنی.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
چقد خوب بسلامتي عزيزم  کيفيت جنين هات چي بود؟  و اين ک چ مراقبت هايي ک دفعه اول منفي شدي ...

جنین شناس خیلی خیلی مهمه ، جنین شناسم عالیه 

بهم گفت مطمئن باش جنین بی کیفیت انتقال نمیدم

دفعه اول من همین که انتقال دادن بی اختیار سرم رو بالا آوردم (تخت مون شیب دار بود و سرم پایین بود و پاهام بالا و 1 ساعت اونطوری دراز می کشدیم بعد بلند می شدیم ) و هم اینکه بعد ترخیص در اتاق عمل رو خودم باز کردم (درش خیلی سنگینه ) . من 3 ساعت تو راه بودم که 1.5 ساعت پشت ماشین دراز کشیدم ولی بقیه اش رو پاشدم رفتم جلو پیش همسرم. 

سری دوم کلا بعد انتقال 1 ساعت کامل دراز کشیدم و از جام تکون نخوردم ، زنگ زدم درو همسرم باز کرد ، تا خونه پشت ماشین دراز کشیدم و زیر پام بالش گذاشتم یکم بالاتر از سرم بود . فعلا همینا یادمه ، دفعه اول من به خاطر یبوست انجیر زیاد خوردم اینجا یکی گفت بهش گفتن انجیر نخور 

وفعه دوم انجیر نخوردم . دفعه اول نشاسته نخوردم ولی این بار 3 روز نشاسته خوردم

2706