2752
2734
آرمایش پروسس چیه؟  همسر من مشکل اسپرم داره

ندا هنوز انتقال ندادي؟

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
انتقال دادم و الانم باردارم 😍😍😍

عه جدي بسلامتي دفعه اول مثبت شدي

يادم گفتي 32جنين داري 

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
عه جدي بسلامتي دفعه اول مثبت شدي يادم گفتي 32جنين داري 

ممنون عزیزم 

30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد 

دفعه دوم 4 تا جنین رو باز کردن یکیش مرد دوتا شو انتقال دادن و یکیش رو دوباره فریز کردن . از دوتا یکی موند تو دلم 😍😍 

دفعه اول؟مشکلتون‌چی بود؟

نه عزیزم من اول رفتم ی مرکز دیگه اونجا منفی شد و از دکترش خوشم میومد بی خیال جنین هام شدم و اومدم ی مرکز دیگه از اول شروع کردم و تو این مرکز بار دوم حامله شدم.

مشکل مون اسپرم همسرم هست

ممنون عزیزم  30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد  دفعه دوم 4 تا جنین رو ...

چقد خوب بسلامتي عزيزم 

کيفيت جنين هات چي بود؟ 

و اين ک چ مراقبت هايي ک دفعه اول منفي شدي کردي

چ مراقبت هايي دقعه دوم ک مثبت شدي 

قربونت برم ممندنم از اين ک وختتو بهم ميذي جواب سوالام ميذي

نه عزیزم من اول رفتم ی مرکز دیگه اونجا منفی شد و از دکترش خوشم میومد بی خیال جنین هام شدم و اومدم ی ...

کدوم مرکز میری؟ واسه همسرت نمونه اسپرم  از بیضه گرفتن؟

ممنون عزیزم  30 تا جنین داشتم ، دفعه اول دوتا انتقال دادن منفی شد  دفعه دوم 4 تا جنین رو ...

ماشاا... سی تا جنین.

تبریک میگم خدا برات نگهش داره عزیزم. به سلامتی و دل خوش بغلش کنی.

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
چقد خوب بسلامتي عزيزم  کيفيت جنين هات چي بود؟  و اين ک چ مراقبت هايي ک دفعه اول منفي شدي ...

جنین شناس خیلی خیلی مهمه ، جنین شناسم عالیه 

بهم گفت مطمئن باش جنین بی کیفیت انتقال نمیدم

دفعه اول من همین که انتقال دادن بی اختیار سرم رو بالا آوردم (تخت مون شیب دار بود و سرم پایین بود و پاهام بالا و 1 ساعت اونطوری دراز می کشدیم بعد بلند می شدیم ) و هم اینکه بعد ترخیص در اتاق عمل رو خودم باز کردم (درش خیلی سنگینه ) . من 3 ساعت تو راه بودم که 1.5 ساعت پشت ماشین دراز کشیدم ولی بقیه اش رو پاشدم رفتم جلو پیش همسرم. 

سری دوم کلا بعد انتقال 1 ساعت کامل دراز کشیدم و از جام تکون نخوردم ، زنگ زدم درو همسرم باز کرد ، تا خونه پشت ماشین دراز کشیدم و زیر پام بالش گذاشتم یکم بالاتر از سرم بود . فعلا همینا یادمه ، دفعه اول من به خاطر یبوست انجیر زیاد خوردم اینجا یکی گفت بهش گفتن انجیر نخور 

وفعه دوم انجیر نخوردم . دفعه اول نشاسته نخوردم ولی این بار 3 روز نشاسته خوردم

2706