2752
2734
جنین شناس خیلی خیلی مهمه ، جنین شناسم عالیه  بهم گفت مطمئن باش جنین بی کیفیت انتقال نمیدم دفع ...

ممنونم عزيزم جنين هات چند روزه بودن عزيزم

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون نازنینم ، خیلی سختی کشیدم خیلی 

آره خود منم هم با آی وی اف باردار شدم. دوبار انجام دادم. میدونم چقدر سخته. انگار آدم داره با جون خودش بازی میکنه. درک میکنم. 

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
سلام عزیزم من 22 مرداد رفتم بهم گفتن 6 هفته و 1 روز هست . من چون میکرو کردم زودتر رفتم .

عزیزم قلبشو هم دیدی؟ منم ای وی اف کردم ۴ مرداد روز ۲۷ انتقالم رفتم سونو شکمی ساک دیده شد شما ۶ هفته رو چجوری محاسبه کردن برات از روز انتقال یا روز اول پریودت؟

2 روزه بودن ، شما هم انتقال دارین؟

من سه روز انتقال دادم منفي شدم من با هواپيما برگشتم استرسم خيلي داشتم

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
عزیزم قلبشو هم دیدی؟ منم ای وی اف کردم ۴ مرداد روز ۲۷ انتقالم رفتم سونو شکمی ساک دیده شد شما ۶ هفته ...

من 9 تیر پریودم بود و 25 تیر انتقال دادم. 8 مرداد آز دادم و 22 مرداد رفتم واسه سونو . اونجا گفت 6 هفته و 1 روز هست هم ساک هست هم جنین و قلبشم اون روز اولین بار زد . دکتر گفت قلبش ضعیفه انگاری امروز تشکیل شده 

شنبه به طور ناگهانی خونریزی کردم رفتم سونو گفت جنین سالمه ولی خون می بینم و باید بری دکتر ، اون موقع گفت 7 هفته و 1 روزه درحالیکه باید می گفت 7 هفته 5 روزه

نگران خونریزیم بودم دیگه نپرسیدم چرا با اختلاف گفته .

من سه روز انتقال دادم منفي شدم من با هواپيما برگشتم استرسم خيلي داشتم

استرس خیلی بده ، باید بی خیال باشی 

منم دو دفعه اول قلبم تند تند میزد .

باور می کنی بعد انتقال پاهام می لرزید شدید اصلا نمی تونستم کنترل کنم .می خواستم لرزش رو کم کنم ولی بیشتر می شد ولی اینبار گفتم توکل به تو خدایا

[QUOTE=152349959]منم نمیدونم چیه.همسر منم مشکل داره دکتر واسش نوش

عزیزم شما این آزمایشو انجام دادین؟

تفاوت داشت بااسپرموگرام؟

واسه چی اصلا اینو مینویسه دکتر؟

به زودی منم مامان میشم😍
[QUOTE=152349959]منم نمیدونم چیه.همسر منم مشکل داره دکتر واسش نوش عزیزم شما این آزمایشو انجام دادین ...

اره ما انجام دادیم.با اسپرموگرام فرق داره.من که سر در نمیارم ولی فک کنم جنین شناس بررسی میکنه

اره ما انجام دادیم.با اسپرموگرام فرق داره.من که سر در نمیارم ولی فک کنم جنین شناس بررسی میکنه

ماهم انجام دادیم..عزیزم پایین برگه براتون چی زده؟

به زودی منم مامان میشم😍
2706