2752
2734
عنوان

وقتی اتفاقات آینده رو از قبل میبینم درد می کشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3263 بازدید | 270 پست
اره دقیقا یسری چیزارو میشه تغییر داد ویژگی مثبتشه  یسری چیزا هم سرنوشته ، هرکار کنی عوض نمیشن ...

مرسی ولی از قبل درد میکشی 

بیشتر ذهن دبگیر میشه یه مدت اینجور نبودم باز همین جور شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اها خیلی ممنون 

راجب آینده کسی ام حس میکنی مثلا سوال بپرسم ؟

من حقیقتا ی سه راهی موندم و خیلی دودلم

نمیدونم شرکت قبلی کار کنم 

یا برم جای دیگ یا برم برای خودم ی کار درست کنم 

واقعا اگ میتونی ی چی بگو 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
راجب آینده کسی ام حس میکنی مثلا سوال بپرسم ؟ من حقیقتا ی سه راهی موندم و خیلی دودلم نمیدونم شرکت ق ...

بعضی موقع ها اره همین جور نا خود اگاه دیدم از دهنم میپره همون میشه اون دست خودم نیست 

بعضی موقع ها اره همین جور نا خود اگاه دیدم از دهنم میپره همون میشه اون دست خودم نیست 

سلام تروخدا ميشه بگي ازدواج من كيه سي سالمه راجع به شغل و اخلاقش ميشه هرچي حس كردي بگي تروخدا 🙏🙏🙏🥺

مرسی ولی از قبل درد میکشی  بیشتر ذهن دبگیر میشه یه مدت اینجور نبودم باز همین جور شدم&nbs ...

دقیقا اره خیلی درگیرمیشی حال اونروزت داغون میشه هرردزت کابوس که کی قراره اتفاق بیوفته یا اصلا میوفته یانه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
دقیقا اره خیلی درگیرمیشی حال اونروزت داغون میشه هرردزت کابوس که کی قراره اتفاق بیوفته یا اصلا میوفته ...

سلام عزيز ميشه ميشه بگي ازدواج من كيه سي سالمه اصلا ازدواج ميكنم 🥺🙏🙏

چرا اخراج دشی

رییسم  اهل دور زدن بود 

حرفاش خوب بود 

ولی عملش با حرفش یکی نبود 

گرگی بود در ظاهر بره 

بخاطر همین نمیتونستم دوروییش  رو تحمل کنم 

اون فکر می‌کرد من نمیفهمم ولی حسم قوی بود 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2706