2733
2734

شما هم همین جورید 

تو خواب اتفاقات آینده رو میبینید و کاملا اتفاق میافتند 

بگید که تنها نیستم 

بیشتر وقتا توی عذابم بعضی اتفاقات دردناکن

نمی دونم چطور آروم شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مثل شما خوب درکت میکنم 

یسری اتفاقاتو میشه تغییرداد 

مرگ یک عزیز یا حتی اتفاقاتی که خیلی ازش میترسی ، از کابوس هم بدتره 

فقط سعی کردم خوبو بدشو بپذیرم همینکار فقط ازم برمیاد

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب ▪️از قبول درخواست های دوستی معذورم ندید لطفا🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم ، احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
مامان من همیشه میبینه ، نه عذاب نمی‌کشه . منم قبلا می‌دیدم ( قبلا نه الان ) خیلی بهم میریختم 💔

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه 

بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق 

وقتی بدونی یه نفر چند مدت بعد دیگه نداریش عذاب میکشی

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه  بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق  وقتی بدونی یه نفر چند ...

اصلا نمیشه تغییرش داد ! 🥴 مامان منم همین چندماه پیش باباش از دست داد .... نمیشه کاریش کرد . 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

خواب دیدم از آسمون سقوط  کردم ینی پسرفت میکنم 

فرداش اخراج شدم 

خواب هام همشون واقعیه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
منم مثل شما خوب درکت میکنم  یسری اتفاقاتو میشه تغییرداد  مرگ یک عزیز یا حتی اتفاقاتی که ...

من بعضی وقتا میشه تو خوابم میگه تاریخ ساعت روز و ببار گفتم الکیه به رئی خودم نیاوردم و همون تاریخ ساعت روز اون ااتفاق از وحشت نمی تونستم حرف بزنم

بعضی هاشو میشه جلوش گرفت بعضی هاشو نه  بعضیش با تاریخ و ساعت دقیق  وقتی بدونی یه نفر چند ...

وای از این دلشوره هاااا  من داشتم 

یادمه ی بار ی هفته همش دلشوره و استرس داشتم میدونستم یکی باید ی خبر بدی بهم بدع 

از کارام موندم دستم ب کاری نمی‌رفت کلا بیقرار بودم 

بعد ی هفته پدر یکی از همکارام فوت کرد بعد اون دلم آروم شد انگار فقط منتظر بودم خبرشو بشنوم ! تازه باهاش صمیمی نیستم

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2706