2733
2734
عنوان

سرم نیاسینامید اوردینری کسی داشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20126 بازدید | 132 پست
سلام عزیزم شما سرم نیاسینامید بالانس رو گرفتید روی منافذ تاثیر داشت ؟

سلام

من منفذ نداشتم گلم

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
یه چندماهی زدم  من واسه جوش استفاده کردم تاثیر خوبی داشت  ولی مصرف زیادش پوست رو خشک می ...

من ۴ سال مداوم جوش زدم و به خیال اینکه جوش بلوغه به پوستم ور نرفتم ولی ادامه دار بود تا اینکه شاه‌تره و کاسنی رو مخلوط و روزی یه فنجون به مدت تقریبا دو ماه استفاده کردم و خب دیگه پوستم جوش نزد در کمال تعجب ولی چونه همچنان جوش میزنه و لک جوش ها مونده و میترسم مصرف عرقیات رو قط کنم و برگردن 

واسه همین خیلی تعریف این سرم رو شنیدم و خواستم بدونم بعد مصرف نتیجه دلخواه رو داشتین ؟ برگشته به حالت قبل پوستتون یا دیگه واقعا جوش نزدین 🙂

ببخشید طولانی شد❤️

اگه من نبودم منو تو چیزایی پیدا کن که دوسشون داشتم، مثل بابونه ها...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ارودینری نگرفتم چون یکسری نتیجه نگرفته بودن بعدم از سایتی که میخواستم بخرم سایز بزرگش موجود بود و م ...

عزیزم همین بالانس رو از آنلاین شاپ تهیه کردین؟ 

من ۴ سال مداوم جوش زدم و به خیال اینکه جوش بلوغه به پوستم ور نرفتم ولی ادامه دار بود تا اینکه شاه‌تر ...

دوست عزیزم شما احتمالا پوستت چربه

یه روتین پوستی خوب و البته ملایم برای خودت بزار

جوش چونه هم منشا هورمونی داره

ولی نیاسینامید چون خاصیت کنترل چربی داره برای جوش مؤثره. میخوای یه تست کن ولی بگم برون ریزی داره ها اگر جای مهم میخوای بری نزن . آبرسان و مرطوب کننده حتماااا فاقد چربی بزن و نانکمدوژنیک بخر . ژل شستشو استفاده کن ترجیحا الکل و عطر و چربی و مواد حساسیت زا نداشته باشه. از سرم یا محصول دارای ویتامین سی استفاده نکن اصلا. مگر خوراکی.

یه آزمایشم بده که ببینی کبدت و هورمون ها اوکیه یا نه

چون گفتی با خوردن اینا بهتر شدی. احتمالا کبدت باشه

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
من ۴ سال مداوم جوش زدم و به خیال اینکه جوش بلوغه به پوستم ور نرفتم ولی ادامه دار بود تا اینکه شاه‌تر ...

من دائمی نمیزنم

موقتی یا موضعی گاهی زدم. گاهی هم کل صورت

ولی خوب بود بنظرم. زیاد نزن چون پوستت رو خشک میکنه. دو سه بار در هفته اوکیه بنظرم. 

من جوش شدید نداشتم

ولی اینکه بگی دیگه کلا جوش نمیزنی که اصلا همچین چیزی نداریم. جوش به خییییلی عوامل ربط داره. ممکنه شما روتین خوبی داشته باشی و مشکل داخلی هم نداشته باشی ولی یه استرس کافیه تا جوش بزنی. یا شکلات بخوری. یا نزدیک پریودت باشه. یا غذای چرب بخوری. یا خوابت خراب باشه. یا حرص بخوری.

و بله از آنلاین شاپ خریدم

عسل بانو و سوراو دارند. سایتن

دوست عزیزم شما احتمالا پوستت چربه یه روتین پوستی خوب و البته ملایم برای خودت بزار جوش چونه هم منشا ...

خیلی صحبتاتون مفید بود و خوشحالم کردین بایت این دلسوزی و راهنمایی 🥺🤍 و اره دقیقا خودم مثل شما احساس میکنم مشکل هورمونی دارم و باید آزمایش بدم ولی میترسم اگر داروهای دکتر رو قطع کنم باز برگردن! احساس میکنم جوش یه چیزه همیشگی و جدا ناپذیر از وجوده😭

راستی این یه قسمت که گفتین ممکنه نیاسینامید برون‌ریزی داشته باشه به این معناست که به پوست نمیسازه و باید مصرفش قط شه یا اینکه صبر و تحمل داشت تا یه شیشه سرم و دوره تموم و تکمیل بشه؟ از خیلیا شنیدم برون‌ریزی داشتن

از طرفی میگن حتی لک قهوه‌ای جوش رو میبره و خب ۱ و خورده‌ای هزینه‌شه و میترسم بخرم و مجبور شم دور بندازم اگه برون‌ریزی داشت

تفکرم غلطه؟

من دائمی نمیزنم موقتی یا موضعی گاهی زدم. گاهی هم کل صورت ولی خوب بود بنظرم. زیاد نزن چون پوستت رو ...

چقد اطلاعاتتون جالب و مناسبه❤️ خیلی دقت کردم نزدیک پریودی جوش ملتهب میزنم و همیشه برام سوال بود یعنی قراره تا بعد ۳۰ سالگی هم باز جوش بزنم من

تشکر بابت نام و نشونی 

خیلی صحبتاتون مفید بود و خوشحالم کردین بایت این دلسوزی و راهنمایی 🥺🤍 و اره دقیقا خودم مثل شما احسا ...

قربونت گلم❤️

شما حتما دکتر رو برو. نگران نباش

نه برون ریزی عادیه. به معنای حساسیت نیست. با یه برند کمی ارزون تر شروع کن. مثل بالانس.

چقد اطلاعاتتون جالب و مناسبه❤️ خیلی دقت کردم نزدیک پریودی جوش ملتهب میزنم و همیشه برام سوال بود یعنی ...

❤️❤️

قربونت گلم❤️ شما حتما دکتر رو برو. نگران نباش نه برون ریزی عادیه. به معنای حساسیت نیست. با ی ...

زنده باشی قشنگم 🥺🤍

باشه عزیزدلم 

راستی خودتون بالانس داشتید ؟ نمیدونم این سوالو پرسیده بودم یا نه 😄

زنده باشی قشنگم 🥺🤍 باشه عزیزدلم  راستی خودتون بالانس داشتید ؟ نمیدونم این سوالو پرسیده بودم ...

اره داشتم گلم

از اصالت کالا اطمینان داشتین؟ و اینکه میشه بدونم محصول کجاست قشنگم؟

بله

انگلستان 

تشکر خوشگلم خیلی همراهی کردین🥲❤️ ببخشید از سایت یا پیجی گرفتین؟ میتونم نشانی‌شو داشته باشم ؟

سایت عسل بانو و سوراو دارن عزیزم

2706