2733
2739
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست
واقعااا هفتاد سالشههههه

اره بابا   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
بهش بگو که دیدی چی سرچ کرده تایکم خجالت بکشه 

نه قباحتش از بین میره دیگه اشکارا انجام میده قباحت هیچی رو نشکونید

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بر خلاف بقیه که فکر می کنن این یه رفتار عادیه به نظر من عادی نیست و کار پدر شما اشتباه بوده مخصوصا تو این سن 

هنوز پسرای نووجون که تو سن بلوغ هستن میشه گفت اقتضای سنشونه و هنوز ازدواج نکردن البته این توجیهی واسه درست بودن کارشون نیست

اما در مورد شما فکر می کنم که بهتره یه وقتایی احادیث یا آیه قرآن یا یه نکته پندآموز درمورد نگاه و این چیزا پیدا کنی و یه وقتایی به عنوان دانستنی برای بابات بخونی حالا نه فقط واسه این مورد از موضوعات دیگه هم پیدا کن که این موضوع هم بینش باشه

من خودم با همین روش تا حد زیادی رو یکی اثر گذاشتم مخصوصا که اون طرف نماز نمی خوند و با خوندن نماز دیگه سراغ این چیزا نرفت

یا این که کلا این موضوع رو فراموش کنی و سعی کنی هیچ وقت به روی خودت نیاری چون پدره چی میشه گفت آخه

ممکنه گفتن این مسئله بهش بیشتر باعث دردسر بشه 

اما تو تغییر نکن! تو خودت باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس می کشد.
رمزمو عوض کنم چی؟ چکار کنم نفهمه؟

میخوای برای اینکه خیالت راحت شه کلا ی ایمیل دیگه بساز

حالا برادرزادش انقد فضوله یعنی؟رمز ایمیلو یادش مونده اصلا

من رمز ایمیلم اصلا یادم نیس😅

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
2740
نه دنبال اتو نبودم چون نمیزاره خودم اینستانصب کنم خواستم از توواینستاش پیج یکیو چک کنم... که اینارو ...

خب تو فرزندشی چون میدونه همچین چیزایی توش هست دوست نداره بچه اش به انحراف کشیده بشه...

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

منم میبینم مشکلش چیه؟اینستا پر ازینجور فیلما و کلیپاس البته سرچ نمیکنما ولی هست 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
میخوای برای اینکه خیالت راحت شه کلا ی ایمیل دیگه بساز حالا برادرزادش انقد فضوله یعنی؟رمز ایمیلو یاد ...

میترستم چک کنه..اخه میدونه گوشی دست منه😂دوست ندارم ببینه همش تو نی نی سایت هر عنوان تاپیکی که میرم تو سرچ هام هست

رمزم اسم شوهرم زده راحت باشه 

⚘خدایا شکرت❣
واسه همینه که نمیزاره شمام اینستا برید ،چون خودش از اون چیزا میبینه، مثلا تو جمع بگو ،بعضی آدما اصن ...

چرا باید حال روحیش بد باشه؟

چرا جو میدین؟

یعنی الان آقاهای دیگه این چیزا رو سرچ نمیکنن و کنجکاوی نکردن؟!

چرا با حرفتون حس استارتر رو بدتر میکنید؟

گاهی وقت ها حتی دیده شده پیشنهاد دکتر برای رفع سرد مزاجی و بهبود روابط  این بوده ، اون هم

در جایی که اکثر آقایان نمیدونند چگونه باید با همسرشون خلوت کنند و پرنده صفت رفتار میکنند . تشخیص درست یا غلطش با خود دکتر. اما پدر ایشون متاهلند و شاید بنا به دلیل کاملا شخصی چنین چیزهایی رو سرچ کرده.

کار ایشون درست نبوده.

گوشی وسیله شخصیه .

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
نهههه من نخواستم چکک کنم چون بابام اینستا داشتو نمیزاشت خودم نصب کنم کنجکاو بودم پیج یه نفرو چک کنم ...

هرچی دیدی فراموش گل گلکم الان تا دلت بخواد ریخته همه جا این چیزا

واسه مرد کامل عیب نیس و منحرفش نمیکنه

واسه نوجوان نزدیک و دم بلوغ بده