2737
2734
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست
این گوشی که دست منه قبلش مال شوهرم بود و برادرزاده راه اندازی کرده و ایمیل و زده ممکنه اونم چک کنه ...

ایمیل برادرزادت تو گوشیته؟؟؟یا ایمیل خودته؟؟

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه.. نه نخواستم چک کنم چون خودم اینستاندارم خواستم چیج یکیو با اینستابابام چک کنم 

پس بیخیال باش عزیزم فراموشش کن

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
چرا میگی همه مردا؟ همین جمع بندی شما باعث میشه خانمهایی که شوهر پاک دامن هم دارن شک تو دلشون ایجاد ...

اینو من نمیگم همه زنها میگن .اون مردیم که زن و بچه نداره هم تو مجردیش دیده .اینو با جرعت میگم 😉پس بهتره خودمونو گول نزنیم

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
2731
گوشی دست منه اکثر اوقات اینستا هم از یه اکانت هردوتامون استفاده می کنین من مطمئنم ازش چون زیاد ای ...

پس خیلی خوبه انشاالله همیشه همینجوری بمونن❤

😍منتظر اومدن فرشته ی زندگیمم😍
منم اوایل گوشی برادرم رو چک میکردم البته برادرم نمیفهمید ولی الان فکر میکنم میبینم خیلی کارم زشت بود ...

من ب گوشی اون دست نزدم ک ایمیلش تو گوشیم بود🙁

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
فضول این چیزا بتو چه ربطی داره؟! کار بابات بد نیس چون یه مرد کامله و وسیله خصوصی و شخصی خودشه کار ...

نهههه من نخواستم چکک کنم چون بابام اینستا داشتو نمیزاشت خودم نصب کنم کنجکاو بودم پیج یه نفرو چک کنم خواستم با ایستا بابام پیجشو سرچ کنم که اون چیزارو دیدم

2740
اینو من نمیگم همه زنها میگن .اون مردیم که زن و بچه نداره هم تو مجردیش دیده .اینو با جرعت میگم 😉پس ب ...

قطعا همه مردها ی مجرد نمیبینن.شک نکن.

خوب دخترایی میشناسم که حتی شوهر دارن میبینن 

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
ایمیلی جدید درست کرده برادرزاده شوهرم..وقتی که گوشیو نو رو راه اندازی کرده

اهااا ،اگه اون ایمیلو تو گوشی خودش بزنه اره میتونه ببینه چیا سرچ کردی

شوهرم اینستا باباش رو دیده بود همش زن لختی پختی ها رو فالو کرده. نزدیک 70سالشه،بنده خدا نمیدونست بقیه میتونن ببینن چی فالو کرده  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!