2737
2734
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست
آخه کلمات مستهجنی بود که مدااام سرچ شده بود.. اصن همش همین چیرا بود.. من بابام همیشه برام به عنوان ی ...

دختر من بهت نصیحت میکنم از این فکر بیا بیرون و این تاپیکت هم ببند

تو داری درباره پدرت بحث راه میندازی؟

بنظرت همین کار تو درسته؟

پدرت همین الان شرعا اجازه رفتارهای مربوط به خلوت رو داره و گاهی ادم بزرگا نیاز دارن چیزهایی بدونن و یاد بگیرن، این قضاوتش مربوط بتو نیس و جاهایی که نیازی نیس بابات الگو باشه مثل مسائل جنسی رو، بذار در خلوت روحی و شخصی خودش پوشیده بمونه.

همه مسائل خصوصی دارن و تو یهو سر از پشت پرده دراوردی خیلی خب دیدی چشمتو ببند و فراموش کن چون جای تو نبوده اصلا

ولی الان اومدی درباره اش جار هم میزنی

ببخشید این دومین اشتباهته عزیزم

ضمنا وکیل مامان هم نباش

احتمالا اعتیاد داره چون یه سری کلمات مستهجم مدام سرچ شده بود.. زیاد بود... 

ببین عزیزم اعتیاد کسی داره که بیس چهاری سرش تو گوشی داره فیلم میبینه حتی نمیتونه بره سمت همسرش چون خودشو با این فیلما ارضا میکنه متوجه شدی

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا اعتیاد داره چون یه سری کلمات مستهجم مدام سرچ شده بود.. زیاد بود... 

درستی یا نادرستی کار پدرتون با خودش و خدای خودش.

این جملات بمعنای تایید کار ایشون نیست .

اما انسان ها دارای ظرفیت های یکسانی نیستند.

شاید اونقدر از مادرتون سردیه روابط دیده که در یک لحظه

در یک آن کنترل فوران فشار احساسات مردانه از دستشون خارج شده و چیزهایی سرچ کرده ، 

معنیش این نیست که پدر شما بیمار جنسیه ..‌ 

معنیش این نیست که خدای نکرده هرزه س

انسانه ، جایزالخطاست ..با دید نا محترمانه بهشون نگاه نکنید.

در متن زندگی زناشویی آینده تون ، هضم این مسئله براتون راحت تر خواهد بود. 

در جاییکه خدا ستارالعیوب هست ، 

جز سکوت و فراموشی کار دیگه ای پسندیده نیست.

پدر همیشه محترمه، تا هست قدردان باشید ..

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
دختر من بهت نصیحت میکنم از این فکر بیا بیرون و این تاپیکت هم ببند تو داری درباره پدرت بحث راه میندا ...

دقیقا من هم تایید میکنم.

خدا نکنه بخوایم روزی قاضی خلوت یکدیگر باشیم ...

فقط همین...

2731
همه مردا همینن🤦‍♀️

امان از کلی گفتن و جمع بستن

الان من بگم همه زنها همین اند؟

یعنی شما این طوری هستید؟

در حالی که اکثر خانمها این طوری دنبال فیلم مستهجن میرن

لطفا با این کلی گویی خانمها رو حساس نکنید.

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
بهش بگو که دیدی چی سرچ کرده تایکم خجالت بکشه 

واقعا متاسفم 

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
در مورد ملک مبرا حرف نمیزنیم. در مورد انسان از جنسیت مرد حرف میزنیم. شما از کجا میدونی گناه شما از ...

جدا از مشکل استارتر

مردا چون جنسشون مذکره هر کار دوست دارن باید بکنن؟

واقعا شما رو درک نمی کنم!

من گفتم هیچ وقت اشتباه نمی کنم؟

من انسانم ممکنه اشتباه کنم ادعای بی گناه بودن ندارم اتفاقا همیشه با خودم گفتم از کجا معلوم گناه من از اونی که سرزنشش می کنگ بیشتر نباشه؟ 

پدر ایشونم یه انسانه ممکنه اشتباه بکنه 

هر انسانی فرصت برای جبران داره 

من درک می کنم حس استارتر رو چون خودم یه موردی شبیه به این رو دیدم و واقعا حالم بد بود نمیدونستم چیکار باید بکنم

من همون روشی که خودم امتحان کردم و جواب گرفتم رو گفتم چرا باید کسی رو قضاوت کنم و حکم صادر کنم؟

من فقط تعجب می کنم چرا هر کاری که یه مرد انجام میده عادیه ولی اگه یه زن یه اشتباه انجام بده میشه غیر عادی؟

الان کلی آدم به استاتر گفتن اشتباه کردی وارد اینستاگرام پدرت شدی این قضاوت نیست؟ فقط چون گفتم کار پدرتون درست نبود این شد قضاوت؟

چه رفتار عجیبی!

اما تو تغییر نکن! تو خودت باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس می کشد.
تو مردا اینچیزا عادیه این فکرارو از خودت دور کن

امان از کلی گفتن و جمع بستن

الان من بگم همه زنها همین اند؟

یعنی شما این طوری هستید؟

در حالی که اکثر خانمها این طوری دنبال فیلم مستهجن میرن

لطفا با این کلی گویی خانمها رو حساس نکنید.

2738

من از اين چيزا تو گوشي بابابزرگم ديدم بعد خودش به شدت مذهبي يعني ببين هر موقع ميرفتيم خونشون نبايد يه تار مو ازمون بيرون بود 

منم معدبانه بهش گفتم اين حريم شخصي منه و شما نميتونيد بگيد من ظاهرم جوري باشه كه دوست ندارم از اون موقع هيچي نميگه بهمون دختراي فاميل دارن يه نفس راحت ميكشن

جدا از مشکل استارتر مردا چون جنسشون مذکره هر کار دوست دارن باید بکنن؟ واقعا شما رو درک نمی کنم! م ...

تاکید روی جنسیت بدلیل این بود که احتمالا آقایان این دست موارد رو شاید بیشتر سرچ کنند. واما اینکه نوشتید مردها هر کاری دوست دارند باید انجام بدند رو از کدام جمله اینطور استنباط کردید؟!

در ثانی قضاوت این چیزها با شما نیست ، با منم نیست.. با خداست. 

بنده فقط حرفم اینه که شما، شمای نوعی محق نیستی خلوت درونی مردم رو به قضاوت بنشینی عزیزم.و با جملاتتون بذر عداوت پدر فرزندی در دل این بنده خدا  بپاشی . قاضی عادل خداست . شما در مسند قضاوت نیستی . 

تاکید روی جنسیت بدلیل این بود که احتمالا آقایان این دست موارد رو شاید بیشتر سرچ کنند. واما اینکه نوش ...

من دیدم این جا اکثرا به استارتر گفتن مردا براشون عادیه تو چرا گوشی پدرت رو برداشتی

جوری میگن مردا عادیه براشون تو اشتباه کردی انگار مردا حق مسلمشونه هر چی دوست داشتن ببینن

خب بنده خدا استارتر اومده از ماها کمک بگیره با گفتن این چیزا بیشتر حالش بد میشه و از همه آدما بدش میاد من خودم حس بدی پیدا کردم نه به خاطر مشکل استارتر بلکه به خاطر جواب های بقیه شما هم شاکی شدید که چرا به جنس مرد این جوری گفتم که متوجه شدم منظور شما دقیقا این نیست 

در حالی که من هیچ ادعایی نداشتم فقط می خواستم به بقیه بگم این نوع فکر درست نیست که مردا هر کاری که انجام میدن عادی باشه هر انسانیم اشتباهات خودشو داره فقط نوعشون باهم فرق داره

درسته قاضی خداست من اگه می خواستم بشینم قضاوت کنم و عداوت در دل کسی ایجاد کنم که جور دیگه ای صحبت می کردم خدا از دل بقیه خبر داره که من فقط می خواستم به استارتر کمک کنم اگه هر کس دیگه ای بود می گفتم بیخیالش ولی پدره

پدر و مادر  حتی اگه اشتباهی هم داشته باشن برای من جایگاه خاصی دارن وقتی استارتر گفتن نسبت به پدرم حس انزجار می کنم منم گفتم درسته کار پدرتون درست نبوده ولی این جوری هم میشه با این مسئله رو به رو شد شاید این جوری حس بدش کمتر بشه

اما تو تغییر نکن! تو خودت باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس می کشد.
من دیدم این جا اکثرا به استارتر گفتن مردا براشون عادیه تو چرا گوشی پدرت رو برداشتی جوری میگن مردا ع ...

شما بهترین چیزو گفتی عزیزم ، 

پدر در هر حال احترامش واجبه 

شما هم ببخش عزیزم ، من هم منظور بدی نداشتم 🌷🌷🌷