2737
2739
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست
نخواستم فضولی کنم خواستم پیج یکیو چک کنم خودم که اینستانداشتم

شاید تو کلمه اولی که سرچ کردی بقیه پیجای س ک س ی اومدن بالا ربطی به سرچ بابات نداره.اگرم پیجی فالو کرده به خودش مربوطه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترستم چک کنه..اخه میدونه گوشی دست منه😂دوست ندارم ببینه همش تو نی نی سایت هر عنوان تاپیکی که میرم ...

خب ایمیلتو کلا عوض کن،تا خیالت راحت شه😁

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم
چقدر زشته که تو گوشی بقیه سرک میکشید

نخواستم سرک بکشم بااحازه گوشیشو برداشتم بعدم خواستم چون خودم اینستا ندارن فقط با اینستاش پیج یکیو چک کنم که توجستجو هاش دیدم.. 

2731
چرا میگی همه مردا؟ همین جمع بندی شما باعث میشه خانمهایی که شوهر پاک دامن هم دارن شک تو دلشون ایجاد ...

حالا مگه اونی که میبینه ناپاکه؟ اونی که اعتیاد داره به این فیلما بده وگرنه همه میبینن هیچ ایرادیم نداره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
بر خلاف بقیه که فکر می کنن این یه رفتار عادیه به نظر من عادی نیست و کار پدر شما اشتباه بوده مخصوصا ت ...

در مورد ملک مبرا حرف نمیزنیم.

در مورد انسان از جنسیت مرد حرف میزنیم.

شما از کجا میدونی گناه شما از گناه پدر ایشون بیشتر نیست؟!

همین حرف هاتون که از پدرش چهره ای منفور ارائه دادید ، گناه کمی نیست. 

خدایا شکرت که قاضی عادل فقط خودتی و بس.

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙
چرا باید حال روحیش بد باشه؟ چرا جو میدین؟ یعنی الان آقاهای دیگه این چیزا رو سرچ نمیکنن و کنجکاوی ن ...

آخه کلمات مستهجنی بود که مدااام سرچ شده بود.. اصن همش همین چیرا بود.. من بابام همیشه برام به عنوان یه الگو و بوده و حالا که فهمیدم مدام دنبال این چیزاس.. ومیدونم مامانم به شدددتتتت مشکل داره با این قضیه وخیلی حساسه... حالم واقعا بدشد

2740
حالا مگه اونی که میبینه ناپاکه؟ اونی که اعتیاد داره به این فیلما بده وگرنه همه میبینن هیچ ایرادیم ند ...

اخه بعضی از خانمها خیلی حساسن 

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
حالا مگه اونی که میبینه ناپاکه؟ اونی که اعتیاد داره به این فیلما بده وگرنه همه میبینن هیچ ایرادیم ند ...

احتمالا اعتیاد داره چون یه سری کلمات مستهجم مدام سرچ شده بود.. زیاد بود... 

آخه کلمات مستهجنی بود که مدااام سرچ شده بود.. اصن همش همین چیرا بود.. من بابام همیشه برام به عنوان ی ...

نه اسی من خیلی وقتا میخوام چیزی سرچ کنم مثلا یه ب میرنم هرچی پیچ با ب هست میاد بالا 

هنوزم پدرت بابد الگوت باسه اون هیچ کار اشتباهی انجام نداده نبین اینجا یه عده جو میدن.اصلا ممکن مادرتم مطلع باشه و باهم ببینن شما که خبر نداری

احتمالا اعتیاد داره چون یه سری کلمات مستهجم مدام سرچ شده بود.. زیاد بود... 

هیچ تعجبی نداره مردا همشون اکثرشون تو این شبکه اینستا دنبال همینان بهتره صفحشو پرایوت کنی اگه خودش بلد نیس و دیگه هم که کار از کار گذشته دیدی و مدتی اذیتت میکنه این مساله

[QUOTE=150498702]شاید تو کلمه اولی که سرچ کردی بقیه پیجای س ک س ی اومدن بالا ربطی به سرچ بابات نداره.اگرم پیجی فالو ک ...[/QUOT

نه قبلا سرچ شده بود... من با این قضیع کار ندارم.. بابام دیده.. خب به من مربوط نیس.. ولی من حالن بدشد.. یجوری شداحسایم ازاینکه بابام دنبال این چیزاس... 

اخه بعضی از خانمها خیلی حساسن 

بله یه عده حساسن ولی نمیشه گفت اونی که دیده ناپاکه