2733
2739
عنوان

با این چیزی که ازبابام دیدم چیکار کنم.. ؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 132 پست

حریم خصوصیش بود نباید میرفتید بچه که نباید پدر و مادرش رو چک کنه و خب پدرتون هم فقط رفته تو این پیج ها خیلی از مردها از روی کنجکاوی میرن

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
خوب پدرت با خانمها اینطورین همین که نمیذاره اینستا نصب کنی یعنی روت غیرت داره اصلا مگه میشه پدر رو ...

این غیرت نیست چون مغز خودش خرابه چون فکرش منفیه فکر میکنه همه مثل اونن 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همسرم همسن باباته فقط ما بچه نداریم یعنی دیر ازد کردیم اونم اینکار را میکنه فکر میکنی چون بابات 43 سالش و بچه داره نباید دنبال اینکارا باشه مردا تا هشتاد سالگیم چشمشون دنبال این چیزاست اینا که تازه اول چل چلیشونه

واسه همینه که نمیزاره شمام اینستا برید ،چون خودش از اون چیزا میبینه، مثلا تو جمع بگو ،بعضی آدما اصن بلد نیستن چیو سرچ کنن و به چه کارشون میاد. تا شاید خجالت بکشه

خدا بهت آرامش بده خیلی سخته الان باید حال روحیت  بد باشه.

من فکر میکنم تقریبا همه مردا فیلمای این مدلی میبینن😐

لطفا جمع نبند شاید اکثرا باشن وای قطعا همه نیستند

من خانمهایی رو میشناسن فیلمهای مستهجن میبینن با اون که شوهر دارن.بد و خوب همجا ییه

الهی به حق محمد و آل محمد خدا فرج مولا و سرورمان را برساند که دنیا بوی بدی به خود گرفته..الهم عجل لولیک الفرج
2740

همه میبینن

والا بابای منم میبینه،اینستاشو پاک کردم یواشکی😁😁

ایمیل داداشم رو گوشیم بود دیگه حذفش نکرده بودم،ی روز رفتم گوگل ،یچیزایی سرچ کرده بود افتضااالح😑رفتم بهش نشون دادم گفتم خاک توسرت چندش میمون

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

فضول این چیزا بتو چه ربطی داره؟!

کار بابات بد نیس چون یه مرد کامله و وسیله خصوصی و شخصی خودشه

کار تو بده که فضولی و رفتی سراغ وسایل شخصی و در بسته دیگران

ابراز تاسفم میکنی؟

اون مسائل به همسرش مربوطه نه تو بچه فضول

از این فکرا بدو بیا بیرون دفعه آخرتم باشه

بفکر تربیت خودت باش نه تربیت اخلاقی بابات که مرد زن داریه

چه روزگاری شده!!!