2737
2739
عنوان

بابام تب و لرز داره چیکار کنم چی بدم بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 51 پست
اگه تب داره استامنیفن اگه بدن درد داره ناپروکسین دکتر نرفته؟؟

دکتر نه تازه علائمش شروع شده من و مامانم سه روزه خوب شدیم اگر نشد بعد میریم. خودش نمیاد از نظر روحی مظطرب میشه خاطره بدی از دکتر داره 

دکتر نه تازه علائمش شروع شده من و مامانم سه روزه خوب شدیم اگر نشد بعد میریم. خودش نمیاد از نظر روحی ...

اگه اکسیژن سنج دارین یا اطرافیانتون داره کسی اگه اکسیژنش خوبه نگرانی نداره فقط باید دوره درمانش بگذره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوروزه گرفتم امروز صبح ساعت پنج تا شش تب و لرز داشتم ینی نمردم دیگه نمیمیرم  یکم دیگه میرم ...

عزیزم برات صلوات میفرستم توهم برای بابام دعا کن. ایشالا که چیزی نیست من و مامانمم گرفتیم سه روزه خوب شدیم. امروز دیگه کامل خوب شدیم 

اگه اکسیژن سنج دارین یا اطرافیانتون داره کسی اگه اکسیژنش خوبه نگرانی نداره فقط باید دوره درمانش بگذر ...

اکسیژن و فشارش خوبه دعا کن دوره درمانش بگذره داره اذیت میشه 

2731
چیکار کنم عزیزم. پدرم از دکتر تجربه خوبی نداره از اونموقع استرس داره. چیزیم نمیگه ولی ما می‌فهمیم که ...

خوب دختر خوب بیماری قلبی داره که اصلا نباید بدون تجویز دکتر چیزی بخوره‌من پدرم بیمار قلبی هست.هیچ چیزی هیچ مکملی تقویتی مسکن هیجی بدون نظر دکتر نباید بخورن.ممکنه با داروهای قلب تداخل بده و خیلی خطرناکه.حتی برا سرماخوردگی استامینوفن ساده بدون کدئین.انتی بیوتیک هر چیزی مجاز نیستن بدن.منم اتفاقا پدرم‌تجربه خیلی بدی داشته ولی دیگه باید راضیش کنید.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
خوب دختر خوب بیماری قلبی داره که اصلا نباید بدون تجویز دکتر چیزی بخوره‌من پدرم بیمار قلبی هست.هیچ چی ...

عزیزم پدر من بیماری قلبیش مادرزادی بوده و دریچه قلبش یکم بازه مشکل خاصی نداشته و مال الانم نیست که بخواد تداخل اینجاد کنه از این جهت گفتم که استرس بگیره یکم ضربان قلبش میره بالا و استرس براش خوب نیست وگرنه ربطی به قرصایی که میخوره نداره. بخاطر حساسیت فصلی که داشته همیشه مسکن مصرف میکرده. الانم همون مسکن هاست با دوز های مختلف. قرص جدیدی نیست

2740
پدر شما مشکل قلبیش چیه مادرزادی بوده؟ 

نه کوجیک بوده سرماخورده اونموقع هم که دکتر نمیبردن .عفونت زده به قلبش و به مرور شده رماتیسم‌قلبی و بعدم تنگی دریچه قلب.جراحی شدن البته.حتما راضیش کنید.من که یکم سرما میخوره نصف عمرم‌میره .

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
نه کوجیک بوده سرماخورده اونموقع هم که دکتر نمیبردن .عفونت زده به قلبش و به مرور شده رماتیسم‌قلبی و ب ...

خب پدر شما جراحی کرده اون خیلی باید مراقبت داشته باشه. پدر من حتی دکتر بهش گفته بود مشکل دریچه رو خیلیا دارن و اصلا مشکلی اینجاد نمیکنه تازه دکتره گفت منم دقیقا مثل نوع تورو دارم. فقط قرص تنظیم ضربان قلب میخوره (کنکور) اسمشه. قزصای قلب بابای تو اسمش چیه؟ 

خب پدر شما جراحی کرده اون خیلی باید مراقبت داشته باشه. پدر من حتی دکتر بهش گفته بود مشکل دریچه رو خی ...

وارفارین.پلاویکس و الان فعلا چند تا قرص دیگه که بعدا حذف میشه.ولی به هر حال بهتره اگر تبش ادامه داشت برید دکتر.بیمار قلبی هست انقدم ساده نیست.ببین حتی بدون ناراحتی قلبی تو سنای بالاتر سرماخوردگی هم ممکنه خوب نباشه 

وارفارین.پلاویکس و الان فعلا چند تا قرص دیگه که بعدا حذف میشه.ولی به هر حال بهتره اگر تبش ادامه داشت ...

قرصش .به خاطر ترکیباتش

وارفارین.پلاویکس و الان فعلا چند تا قرص دیگه که بعدا حذف میشه.ولی به هر حال بهتره اگر تبش ادامه داشت ...

والا نمیدونم خداروشکر تو همین تایمی که تاپیک زدم حالش بهتر شده الان پاشده میره و میاد مال ما که سه روزه بود بابامم الان روز دومشه رو به بهبوده یکم لرز داره. حالا منکه بهش میگم بریم. دعا کن خوب شه💗

والا نمیدونم خداروشکر تو همین تایمی که تاپیک زدم حالش بهتر شده الان پاشده میره و میاد مال ما که سه ر ...

خوب میشه نگران نباش.ویتامین سی و سوپو مایعات گرم بدید ان شاالله بهتر میشه.اگر تب کرد حتما برید دکتر.

2706