2733
2734
عنوان

بابام تب و لرز داره چیکار کنم چی بدم بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 51 پست
یه قرصی تقویتی هست پاروفیت اسمشه اون کمک میکنه قرض زینک و ویتامین سی هم برای تقویتش خوبه

ویتامین سی میخوره ولی پاروفیت نخورده. شما خودت خوردی تاثیر داشته؟ برم براش بگیرم از داروخونه 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
اخه دیگه سرماخوردگی چیه که بترسن.من که انقد مقاومت میکنم تب و لرز داشتم و بدن درد عصرش رفتم‌دکتر یه ...

میدونی چیه برای بعضیها اعصابم درگیر میکنه کم حوصله میشن  استرس میگیرن دست خودشون نیستمن خالم گرفت یه زن قوی تاحالا نشده بود اینجوری بشه بیشتر استرس ودلهره داشت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اخه دیگه سرماخوردگی چیه که بترسن.من که انقد مقاومت میکنم تب و لرز داشتم و بدن درد عصرش رفتم‌دکتر یه ...

چیکار کنم عزیزم. پدرم از دکتر تجربه خوبی نداره از اونموقع استرس داره. چیزیم نمیگه ولی ما می‌فهمیم که از استرس حالشم بدتر میشه بیماری قلبی داره قشنگ ضربانش میره بالا. حالا به ما که نمیگه میترسم 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
2731
بله خوردم تقویتیه یه ورقش بگیر یه ذره گرون به نسبت قرصهای دیگه 

قیمتش اصلا مهم نیست. الان میرم میگیرم حتما ممنونم

میدونی چیه برای بعضیها اعصابم درگیر میکنه کم حوصله میشن  استرس میگیرن دست خودشون نیستمن خالم گر ...

آفرین اصلا سن که میره بالا اینجوری میشن. پدر من قشنگ بی حوصله میشه و همش نگرانه تازه بیماری قلبی هم داره ضربانش میره بالا حالش بد میشه. به ما که نمیگه من میترسم. ما خودمون می‌فهمیم که اونجا روحیش کلا بد میشه تو بیمارستان 

به باباتون بگین دوستم اینو خورده خیلی بهتر شده 

چشم

اگه میتونید ظهرها که هوا خوبه یه کم ببرینش محیط. باز حیاطی جایی برای روحیه خیلی خوبه

امروز بهش گفتم. گفت نه اصلا انرژی ندارم راه برم اینجوری کسل تر میشم الان باید استراحت کنم. راستم میگه فعلا روزای اوله. یکم رو به بهبود بره میبرمش بیرون. دعا کن براش باشه؟ 

انشالله زودی خوب میشن مردها هم کلا برای بیماری خیلی ضعیف نشون میدن نترس  زود خوب میشه  کلا ...

آره ولی بابام خیلی اینجوری نیست بنده خدا برای اینکه ما نگران نشیم هزوقتم مریض میشه به ما نمیگه تا علائم نشون بده یا از اینکه نزدیکمون نمیشه تا مریض نشیم، می‌فهمیم 

سوپ مرغ درست کن باهویج وسیروجعفری سیب زمینی..بالیموی تازه..برای تب شربت خاکشیرباکمی عرق کاسنی درست ک ...

سوپ جو سوپ قارچ اینا مدام درست میکنم براش. آب هویجم الان سفارش دادم بیارن. قرصم خودش میخوره امروز یکم بهتر بود نخورد. تب نداره بیشتر لرز داره هی تبش میره فرداش برمیگرده

سیب تب رو پایین میاره  آب زیاد بده بهش  مسکن دادی؟

خودش میخوره مسکن و اینا. امروز یکم بهتر بود ظهر نخورد. شب شاید بخوره 

2706