2752
2734

توروخدا راه حلی برای تب و لرز دارید؟ 

چیزی هست مفید باشه بدم بخوره؟ لطفا علمی بگید چیزی که یا دکتر بهتون گفته یا تجربه داشتید 

فقط شنیده و شانسی نگید حالش بده خیلی 

زیر پتو همش خوابه خدا لعنت کنه این ویروس جدیدی که باز همه گیر شده ای خدا 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚

با این‌حالش ببری دکتر یه سرم بزنن بهتر نیست .

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دوروزه گرفتم امروز صبح ساعت پنج تا شش تب و لرز داشتم ینی نمردم دیگه نمیمیرم 

یکم دیگه میرم سرم بهم وصل کنن وگرنه صددرصد امشب میمیرم 

دوروزه هیچی نخوردم هرچی میخورم بالا میارم 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻

سوپ مرغ درست کن باهویج وسیروجعفری سیب زمینی..بالیموی تازه..برای تب شربت خاکشیرباکمی عرق کاسنی درست کن بده بخوره یه پارچ درست کن هرشش ساعتم استامنیوفن ۵۰۰بده بخوره..آب هویج وسیب بگیربده..دمنوش آویشن وپونه درست کن 

حالش خیلی بده، بعد تو نی نی سایت تاپیک میزنی و  دنبال درمان میگردی و میخوای خود درمانی کنی؟ 

اگر تاپیکت سر کاری نیست باید بگم ببرش دکتر تا منشا تب و لرزش مشخص بشه

با این‌حالش ببری دکتر یه سرم بزنن بهتر نیست .

من و مامانمم گرفتیم سه روزه خوب شدیم. بابام تازه علائمش شروع شده فعلا امیدواریم مثل ما باشه تا فردا خوب بشه. آخه خیلی از دکتر میترسه و روحیش از بین میره.الانم همش میگه چیزیم نیست که چرا سوپ جو گرفتید منکه اونقدر بد نیستم 🥲

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
اگه دیدی تبش پایین نمیاد ببر سرم واستامنیفن تزریقی بزنن تبش بیاد پایین ولی درکل ویروس بدیه طول میکشه ...

همه باهم گرفته بودیم. من و مامانم سه روزه خوب شدیم تا خوب شدیم بابام علائمش شروع شد فعلا روز دومشه ولی آره هی علائمش میره فردا برمیگرده. تب نداره بیشتر لرز داره زیر پتوعه. دعا کن براش

من و مامانمم گرفتیم سه روزه خوب شدیم. بابام تازه علائمش شروع شده فعلا امیدواریم مثل ما باشه تا فردا ...

اخه دیگه سرماخوردگی چیه که بترسن.من که انقد مقاومت میکنم تب و لرز داشتم و بدن درد عصرش رفتم‌دکتر یه سرم‌زد دیگه پیشرفت نکرد.سوپ و دمنوش هم جای خود داره.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
همه باهم گرفته بودیم. من و مامانم سه روزه خوب شدیم تا خوب شدیم بابام علائمش شروع شد فعلا روز دومشه و ...

یه قرصی تقویتی هست پاروفیت اسمشه اون کمک میکنه

قرض زینک و ویتامین سی هم برای تقویتش خوبه

حالش خیلی بده، بعد تو نی نی سایت تاپیک میزنی و  دنبال درمان میگردی و میخوای خود درمانی کنی؟&nbs ...

عزیزم اولا من هیجده سالمه هی میگم بریم دکتر خب نمیاد بریم و میگه چیزیم نیست بعدم ما همه باهم گرفتیم من و مامانم خوب شدیم بابامم الان روز دومشه. تمام علائمشم مثل ماست دقیقا. وقتی به حرفم گوش نمیدن چیکار کنم بعدم به عقلت یکم فشار بیاری تاپیک سرکاری رو حداقل برای بازدید میزنن نه الکی پدرم مریض شده. خوبه ایده هم نداری 

2706