2733
2734

این حشره مشره ها رو دیدم خیلی حالم بد میشه بخوام توت فرنگی بخورممم😕

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

با دست 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من تقریبا نیم ساعت بااب نمک خیسش میکنم بعد ابکشی میکنم همه چیش میریزه بیروم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

والا من تا همین چن سال پیش هرچی میوه بود از باغ میچیدم بدون شستن میخوردم هنوز آخم نگفتم هرچی وسواس بیشتر باشه صددرصد سرت میاد گفته باشم آب خالی کافیه 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2740
والا من تا خمین چن سال پیش هرچی میوه بود از باغ میچسپم بدون شستن میخوردم هنوز آهن نگفتم هرچی وسواس ب ...

باغ خودتون فرق داره.میوه ای که از بیرون میخری.موقع چیدن.بسته بندی.فروش هزاربار دست مالی میشه 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اب و کمی مایع .. بعضی انواعش رو خاک کشیده میشه انگل میگیره... یا اگر گلخونه ای نباشه گربه تو زمینا هست ادرار میکنه. تو شهرستانی که میریم دیدم گربه ها قشنگ تو زمین کشاورزیای اطراف شهر میگردن 

2706