2733
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 78 پست
از مهراب نوشتی

حرفام و نه ولی شعر و نمیدونم از کیه 

فقط همیشه میخونمش نوشتم هی خواخرم میگه چیه زیر لب میگی بخونش

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه ندارم 

چی شده خب ؟؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728

چی بهت بگم منصرف میشی از این کار؟

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
کمه کم نیست دست کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم

نمیدونم واقعا تو حال خودم نیستم فقط هرچی تو دلم بود گفتم 

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2740

ولمون کن تو رو خدا الان مثلا که چی تو این کرونا حتی برات مراسم نمیگیرن یه هفته هم نشده یادشون میره دنیات که رفت نزار آخرتت هم بره البته بعید میدونم کسی حالش بد باشه اینجا میتینگ راه بنداره

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
چی بهت بگم منصرف میشی از این کار؟

بگو یکی هست که باورت داره

البته خود طرف هم‌نشون بده💔

برای اینکه بهت گفتمن خراب میخوای خودتو بکشی؟؟؟!،!

نه 

همیشه در صحنه ها اومدن باز

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706