2733
2734
عنوان

گوش درد . کمک کنید خواهش میکنم

126 بازدید | 18 پست

پسرم ۱۲ سالشه گوشش ورم کرده چند روزه درد شدید داره چند بار بردم دکتر فقط استامینوفن میدن و یهدقطه هم دادن امپول میزنه نصف روز خوبه فقط . شما تجربه ای دارید برای درد گوش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عمومی بردم . متخصص ببرم ؟

خوب بله 

متخصص ببر ؛عمومی که بلد نیست 

اونم گوش که عضو خیلی مهمی هست 

همین امروز ببر تا خدای ناکرده دیر نشده

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رب عناب تمام عفونت گوش گلو لوزه سینه سینوس  همه رو میبره پسرم ویروس یا سرمابخوره دورازجونش فقط ...

رب عناب حالا ازکجا بیاریم .تهران اصلا اینجور چیزا پیدا نمیشه .. عطاریها هم ندارن

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
رب عناب حالا ازکجا بیاریم .تهران اصلا اینجور چیزا پیدا نمیشه .. عطاریها هم ندارن

فقط از اشناهاپرس و جوکنی تو شهرستان کی باغشو داره برات تازشو بفرسته من ازنمایشگاه روستایی گرفتم از سه جا فقط یکیش تازه بود البته به این دکترگیاهی که میرم و دستور رب عناب و گفته نشون دادم گفت دوتاش کهنه اس انداختن ولی شانسی کارت زنه رو گرفتم خواستم بفرسته چون منم تهران کسی نبود برام بیاره یا اهمیت نمیدن 

پیدانکردی خواستی شماره اشو بگم البته تا یکسال تازه حساب میشه بگو ازنمایشگاه روستایی خریدی بازم میخوای اینطوری برای مشتری مداری ی وقت کهنه و تازه قاطی نفرسته هرچندمنم تموم کردم اولین باره سفارش پستی میدم کمی سخت اعتمادمیکنم ولی چاره ندارم شوهرمم بیخیاله از فامیلهای شاهرودش پیگیری نمیکنه

2706