2737
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 78 پست

بی خیال بچه ها تاپیک و نزدم که منصرفم کنید یا چی 

میدونم بعدا خواهرم میگرده اینارو میخونه نوشتم که ببینه شب همگی بخیر اعصاب خودتون و خورد نکنید خداحافظ

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
همیشه در صحنه ها اومدن باز

نمیتونی کمک کنی تشریفتو ببر بیرون نمک نپاش رو کسی که به ته خط رسیده اه همیشه تو تاپیکایه خودکشی همچین ادمایی هستا

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حرفام و نه ولی شعر و نمیدونم از کیه  فقط همیشه میخونمش نوشتم هی خواخرم میگه چیه زیر لب میگی بخ ...

حالا تو اومدیو خودکشی کردی چی میشه اخرش میمیری یهچند وقت همه ناراحتنو بعد همه سرشون میره تو کار خودشون فکر کن من نمیدونم تو چت شده میخوای این کارو کنی اگه واقعا خسته شدی خو وایسا زندگی کن و با شرافت بمیر اخرش همه میمیرن کسی نمونده واسه کی چی ارزش داره که بخوای خودکشی کنی 

😐

اگه خودتو نکشتی یه روانپزشک برو حتما....

در ضمن اون دنیا گل و بلبل در انتظارت نیست...

همین سختیارو اونجا هم داری منتها با درجه ی وجودی بسییییارررر شدیدتر....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
بگو یکی هست که باورت داره البته خود طرف هم‌نشون بده💔

چرا اون کسی که باورت داره خودت نیستی؟

بخاطره کی میخوای خودتو بکشی یه خروس یا چندتا بیلیاقته بی شعور

هیشکی ارزشه حتی فک کردنم نداره چه برسه به خودکشی

تو الان فقط تحته تاثیره شرایطه رندگیت قرار گرفتی تو فقط جایی قرار داری تو زندگیت که باعث میشه از زاویه بدی به زندگیت نگا کنی یروزی جات عوض میشه 

من نمیخوام منصرفت کنم من حتی تورو نمیشناسم ولی خواهره من هیچی هیچی تو یه این طویله که اسمش دنیاست ارزش نداره

دائما یکسان نباشد حاله دوران غم مخور

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2738
منم همش بهش فکر میکنم جهنم از این دنیا قشنگ تره😔😭🖤

متوجه هستم اوضاع خوبی درست نکردن برا مردم، خدا هدایتشون کنه.

ولی این حرف شما صحیح نیست .اصلا قابل مقایسه نیست.

خودکشی تو همه ی ادیان گناه نابخشودنیه پس مرگ قشنگی نیست و یک عذاب ابدیه

فقط تو این دنیا سوزش آتیش حس نمیکنم اونم روش🖤

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بعد خودکشی بردن اتیش دادنت خوردی قشنگ بودنش یادت میره

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
خوب فکراتو کن اینجا باز امکان بهتر شدن حال و اوضاعت هست 

حالا که صبح شده منم هیچ گهی نخوردم ولی از مرگ هم دست کمی ندام

2706