2410
2553
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست

791 بازدید | 78 پست

خودکشی مرگ قشنگیست که به آن دل بستم

کم کم هر دو سه شب سیر به فکرش هستم

یه شب به خودم اومدم دیدم تنهام،گفتم چرا من دیگه هیچ کس و دوست ندارم،چرا دیگه به هیچی هیچ حسی ندارم؟

دیگه خسته شدم....

از تحمل از خوب بودن از مهربونی هایی که به همه کردم و آخرش گفتن خرابی خسته شدم 

امشب خودکشی میکنم فقط قبلش یه چند کلمه گفت و گو با کسایی که آشنا هستن میان و این و میخونن

(عشقم)ببخشید اگر نتونستم اون حس اعتمادی که میخوای بهت بدم و پشتت باشم💔

(مامان)ببخشید اگر برات بچه خوبی نبودم از ۲۴ ساعت شبانه روز یا خواب بودم یا توی تاب

(آبجی)ببخشید اگر کاری کردم که رو اعصابت بود و تو مجبور شدی گیر بدی🖤

(بابا)ببخشید اگر برات نموندم نشدم اون دختری که ارزو شو داشتی😔💔

(آجو)ببخشید که نشد بشم اون رفیقی که باید 🌺ببخشید که تو عروسیت نبودم🖤

(بچه های سایت)مرسی که همیشه راهنمایی کردین و باهاتون سرگرم شدم با تمام خوش اخلاقی و بد اخلاقی و خنده و گریه هامون🖤

با این که به هیچ کدومتون هیچ حسی ندارم (ولی ته دلم میدونم که به همتون یه حسی دارم مخصوصا تو عشقم)

اونی که اومدی گوشیم و گشتی این و خوندی لطفا بگو وصیت کرده اون نی نی رو تختش هم باهاش خاک کنید 🖤و البته پوچی

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

چی شده؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

جلل الخلق 

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2714

خوب برو به خودشون بگو 😐

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

☹یه امشب منو ناراحت نکنین 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706