2733
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 78 پست
بعد خودکشی بردن اتیش دادنت خوردی قشنگ بودنش یادت میره

الان مثلا داری من و منصرف میکنی؟حالا که صبح شده منم هیچ غلطی نکردم ولی خدایی اینجور حرفا همون یه نصف و نیمه امید طرفم میبره زیر گل

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان مثلا داری من و منصرف میکنی؟حالا که صبح شده منم هیچ غلطی نکردم ولی خدایی اینجور حرفا همون یه نصف ...

😂

ببخشید من کلا اینجوریم همش فاز طنز بر میدارم نمی تونم جدی باشم

ولی مشکلت با قرص برنج حل میشه گل

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
😂 ببخشید من کلا اینجوریم همش فاز طنز بر میدارم نمی تونم جدی باشم ولی مشکلت با قرص برنج حل میشه گل

اوم دستت درد نکنه راه حل خوبی بود 

فقط جهت اطلاع بگم که قرص برنج نقل و نبات نیست ور دلم باشه بندازم بالا تمام 

باید از جات بلد بشی بری بخری که متاسفانه حال اونم ندارم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2742
😂 ببخشید من کلا اینجوریم همش فاز طنز بر میدارم نمی تونم جدی باشم ولی مشکلت با قرص برنج حل میشه گل

اونم تازه گیر بیاری نیاری بدن ندن پوف کی حال داره یه راه دم دستی تر بده

اوم دستت درد نکنه راه حل خوبی بود  فقط جهت اطلاع بگم که قرص برنج نقل و نبات نیست ور دلم باشه ب ...

😂

می خوای خودکشی کنی ولی حالش نداری؟😂

خدایا خودت اینو جمع کن

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

رگتو بزن وای یه خورده ترسناکه برو مایع دستشوی برادا. یه لیوان بخور

😂 می خوای خودکشی کنی ولی حالش نداری؟😂 خدایا خودت اینو جمع کن

حال توضیح ندارم 

مخصوصا که گرفتی چی میگم و داری چرت و پرت و میگی بیا برو بیرون بابا اَه خیلی خوشیم اینم اومده معلوم نیست از کدوم دنده پاشده انرژیش زده بالا😒

2740
حال توضیح ندارم  مخصوصا که گرفتی چی میگم و داری چرت و پرت و میگی بیا برو بیرون بابا اَه خیلی خ ...

چرا حال نداری؟🤨

پر انرژی باش مثل من😎

رگتو بزن وای یه خورده ترسناکه برو مایع دستشوی برادا. یه لیوان بخور

مایع بخورم که اتفاق خاصی نمیوفته امتحان شده صد در صد تضمینی

رگ هم متاسفانه جرات میخواد که من ندارم😂

حالا اخرش من نفهمیدم چته

صبور باش گلم صبورررر

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

اییی نکنی قرص برنج هشت ساعت طول میکشه تمام دلو روده اتم باید خون بالا بیاری تو که زدی سیم اخر هرکاری دویت داری انجام بده فقط نمیر خودکشی بعضی وقتا به مرک ختم نمیشه معلول میشی فقط میفتی یه گوشه توانایی خودکش نداری 🤕🤕🤕🤕

بلند شو به چیزی بکن تو پریز برق

چرا حال نداری؟🤨 پر انرژی باش مثل من😎

بیا تاپیک بعدی اونجا بیشتر به نتیجه میرسیم🖤

2706