2733
2734
عنوان

خودکشی مرگ قشنگیست

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 78 پست
مرسی امیدوارم والا انقد توکل ودعا ودعا که خودم خسته شدم هیچ اتفاقی نیفتاد پناه بر خدا 😔

دیر وزود داره وسوخت وسوز نداره.

من که نمیدانم مشکلتون چیه ولی از تلاش وبرنامه ریزی غافل نشید.

شما بجای فکر خودکشی ، به حل مشکلت فکر کن. دنیا به آخر نرسیده، چو ایزد ز حکمت ببندد دری   &nb ...

تاپیک بعدی و بخونی میبینی راه حلی دیگه ای نداره

گرچه من منصرف شدم

البته فعلا🤦🏻‍♀️

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک بعدی و بخونی میبینی راه حلی دیگه ای نداره گرچه من منصرف شدم البته فعلا🤦🏻‍♀️

اگه منظورت تاپیک مریضی که عنوان کردی هستش که واقعا یه مقدار صبرت ببر بالا،این که مشکل بزرگی نیستش.

درک می کنم که درد میکشی وسختی ولی خوب دکتر هم خدا برا همین مواقع گذاشته .الان که شبانه روز دکتر هستش.

خودت بزار جای یه کودکی که داره با سرطان دست وپنجه نرم میکنه ،متوجه میشی که مشکلت بزرگ نیست.باز او اگه فهمیده باشه سرطان  ومعنای سرطان بفهمه که بدتر ولی شما خیلی خیلی خیلی راحتتر درمان میشی،ان شاءالله.

زندگی رو به خودتون سخت نکنید وبلند شید برید پزشک

اگه منظورت تاپیک مریضی که عنوان کردی هستش که واقعا یه مقدار صبرت ببر بالا،این که مشکل بزرگی نیستش. ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4819427/یه-مشاور-یا-یکی-که-به-عقل-خودش-مطمئن-هست-بیاد

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2731