2737
2739
عنوان

لکه بر استونیش

149 بازدید | 9 پست

بچه ها من اینو اتفاقی خریدم اما عالیه گفتم ب شما هم بگم

من کتونی سفیدم و مبلم و باهاش تمیز کردم

رو مانتومم لکه روغن بود کامل برد

گفتم بهتون بگم   

دخترقشنگم ندیده از دستم رفتی...

ممنون که تجریه تو دراختیار دیگران گذاشتی

مانتوت چه رنگ بوده؟ چطور لک رو بردی ؟

کتونی رو چطور تمیز میکنی؟

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
ممنون که تجریه تو دراختیار دیگران گذاشتی مانتوت چه رنگ بوده؟ چطور لک رو بردی ؟ کتونی رو چطور تمیز ...

خردلی بود

اسپره کرده رو لکه ی رب موند دوباره اسپره کردم ده دقیقه موند 

بعد شستم

کتونیم ب مسواک از محلول زدم

کتونی و باهاش تمیز کردم عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خردلی بود اسپره کرده رو لکه ی رب موند دوباره اسپره کردم ده دقیقه موند  بعد شستم کتونیم ب مسو ...

آخه لکه بر خو رنگ اصلی رو هم میبره 

لطفا قبل از ازدواج از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر خیلی خوشحالم که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇ببخش که درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅از سال ۹۳ خواننده خاموش بودم و قدیمی محسوب میشم🥰 
2728

فزیزم خیلی تو فکرتم خجالتت کمتر شد؟ 

ژل استفاده کردی ؟ شاید درد هات از اینکه ژل استفاده نمیکنی چون بعد وقفه طولانی وا ژن حالت خشک و دردناکی داره حتما باید تا یه مدت از ژل کمک گرفت 

فزیزم خیلی تو فکرتم خجالتت کمتر شد؟  ژل استفاده کردی ؟ شاید درد هات از اینکه ژل استفاده نمیکنی ...

بله بهتر شد

دردم به خاطر مدت طولانی بود ک رابطه نداشتم طبیغعی بود

اما انگار شوهرم لج کرده تقریبا هرشب رابطه داریم هربارم خیلی وحشیانه رفتار میکنه

بغلم ک میکنه میخواد استخوانامو له کنه انگار

نمیدونم چرا

منم هیچی بهش نمیگم میگم حالا شاید بهتر شه

2740
بله بهتر شد دردم به خاطر مدت طولانی بود ک رابطه نداشتم طبیغعی بود اما انگار شوهرم لج کرده تقریبا ه ...

این نشونه اینه هم دوست داره و بخشیده هم هنوز ناراحته و دلش میخواد لج کنه ، تو ذهنش پر تنش و حس های متناقضه که هنوز نتونسته جمع و جور شون کنه ، شما صبور و آروم باشه کنارش تا به طوفان های ذهنش آروم بگیره ، خوش رفتار و ملایم و ملیح باش ولی خندون و شوخ نباش ، خنده ناآرام ترش میکنه الان 

سعی کن وقتی بغلت میکنه آرام نوازشش کنی مثل لیف کشیدن تا اونم اروم و ملایم بشه 

یه چند وقت که گذشت اگه هنوز فشار می‌آورد آروم بگو یکم دردم میاد یواش تر بغلم کن 

این نشونه اینه هم دوست داره و بخشیده هم هنوز ناراحته و دلش میخواد لج کنه ، تو ذهنش پر تنش و حس های م ...

نمیدونم خداکنه درست شه

همه این کارایی ک میگی میکنم

انگار لج کرده