2733
2739
فقط سیریشه نمیخامش در واقع

پس کلا ولش کن و رد کن 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
من فکر میکنم آدمهای بهتری توی زندگیت خواهد آمد و  روزگار منتظره شما رو سر راه هم قرار بده .

مممنونم گلم

نظرت حس خوبی ب من داد

اخه هیچی نداره

من خونه وماشین بنامم دارم

اون ماشینم نداره حتی

خوبه معلومه پشت مردا رو میگیری

قضیه رو مرد زن نکن

اگ‌میخوای گرو کشی کنی

من من کنی چرا میخوای ازدواج کنی؟

جای خواهرمی

اما اگ  این مدلی بری جلو

زندگیت به مشکل میخوره

شما دو نفر باید پشت هم باشید

برای اینده تلاش کنید

برای  فرزند

نه این که خودتون رو جدا بدونید

به نظر من مورد مناسبی نیست خیلی راحت طلبه مهریه پنج تا سکه هم واقعا کمه دیگه من خودم چهارده تا سکه م ...

اینم بگم مجرده

منم مطلقه ام

احتمالن واسه همین فکرکرده باید قبول کنم

مممنونم گلم نظرت حس خوبی ب من داد اخه هیچی نداره من خونه وماشین بنامم دارم اون ماشینم نداره حتی

پس شاید ایشون میخواد آویزونت بشه اسی جان به شدت دوری کن و دنبال کسی باش که از لحاظ مالی بهت بخوره

یبار بهش گفتم لازم دارم قاطی کرد

من یه ماهه نامزد کردم مهریم 14 سکه هست اصلا مهم تعداد سکه و وام اینا نیست اگه میخواد زرنگی و پرروبازی در بیاره رد کن بره

قاطی کردن یعنی چی از الان

سنتی آشنا شدین؟

2706