2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
اره خدا کنه به ضرب برم تا ۵۳ همون اسباب کشی کار دستت داده🥴

انشالله ميري نگران نباش 

خوب يهو از استپ در اومدي؟ ب نظر خودت علتش چي بود؟ 

گرسنه نيستم ها ولي مث خَر بلانسبت ميخورم ورزش هم ك ندارم فعلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ميري نگران نباش  خوب يهو از استپ در اومدي؟ ب نظر خودت علتش چي بود؟  گرسنه نيستم ...

بلا نسبت😂😂😂 دیفونهه

من شوک که رفتم هفته ی اولش کم نکردم اصلا. تازه زیادم شدم😆

هفته ی بعدش  کم کردم

به نظرم ورزش های پرشی خیلی کمکم کرد واسه کاهش ..

اخر ورزشام طناب و پروانه میزدم و دو ست پرش بلند به سمت بالا..

بعد ورزشام هم دم کرده ی زیره میخوردم..اینهم بی تاثیر نبوده!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
ممنونم عزیزم ایشالا بتونم بقیه راه رو هم با قدرت برم 💪💪💖💖💖

ایشالا 🥰

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
چراپستامونمیخونی گلم؟

میکشمت بخدا 🤕

اصلا اعلانی من  ازت نداشتم 🥴🤓🧐چرا اینجوریه؟

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
@عروسترکم         گزارش#   کالری مجاز :۵۰۰ کالری کالری مصرفی :۶۵ ...

فدات عزیزم خواهش میکنم..نوش جونت عالیه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
گزارش# @عروسترکم   ناشتا👈دارچین و آبلیمو صبحانه👈پنیر+خیار+خرما=108 ناهار👈دال عدس=20 ...

عالیه عزیزم نوووش

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2740
@عروسترکم     گزارش#   سلام عزیزم کالری مجاز۷۰۰ کالری مصرفی۷۲۰ صبحانه نان و پ ...

عالیه عزیزم

سلام عزیزم صبحانه :پسته و بادام ۲۰تا.نان جو و حلوا ارده۲۴۰ ناهار :برنج۱۰ق.ماهی تن ۳۰۰ میان وعده ه ...

شوک گرفتی؟

@عروسترکم     سلام عزیزم. ببخشید من این چند روز نبودم.مامانم مریض بود و من اصلا حال روحی ...

خدا بدنده عزیزم

پری جون ، خسته شدم دارم زده میشم از رژیم😩دلم میخوادزودتر ۸۸بشم، با اینکه رژیمم و دارم اصلا تغییر ...

عزیزم وزنت سه رقمی بود با تلاشت شده ۲ رقمی😍😍😍😍

من مطمعنم تو میتونی یکم حوصله کن صبر خیلی مهم 

رژیم سریع برا وزنای بالا خوب نیست گلم.

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@عروسترکم     سلام عزیزم. ببخشید من این چند روز نبودم.مامانم مریض بود و من اصلا حال روحی ...

خدابدنده عزیزم

@عروسترکم   وزن# این هفته کم نکردم، نمیدونم چرا اینقدر کاهشم کنده     وزن شروع ...

دلایل زیادی هست واسه کاهش نداشتن

خوب رعایت کردی

2706