2733
2734
عنوان

تا حالا همسرتون بهتون بی احترامی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1322 بازدید | 94 پست
همه عالمم بدونن فرقی نداره عزیزم  ایشون دارن بهانه میارن و مشخصه میخوان شما رو تو منگنه بذارن& ...

عزیزم خودشم نامزد بوده

تا به حال حتی یکبار هم نگفته که من چرا جدا شدم و من مشکلاتی داشتم که الان جاش نیست بگم و شناسنامم سفیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو نه من قبلا هزاربار بهت ثابت کردم که میخوامت  دیگه  منتظر بودم تو بیای تا دوست داشتنت ...

چقدر به دلم نشست حرفت

اره واقعا گاهی فکر میکنم بعد ازدواج واقعا بیچارم میکنه 

اره اون قسمت اول رو حتما میگم

چقدر به دلم نشست حرفت اره واقعا گاهی فکر میکنم بعد ازدواج واقعا بیچارم میکنه  اره اون قسمت او ...

عزیزم الگوری رفتار مردا عادت هست 

هرجوری اولش عادت کرد دیگه تا اخر زندگی همونه 

تو همه موارد 

حواست و جمع کن سخته پا گذاشتن رو احساس و منطقی بودن 

اما به نتیجش می ارزه 

2731

نمیزارم کسی بهم بی احترامی کنه 

خیلی زود بهم بر میخوره و از چشمم میافته و دیگه دوسش نخواهم داشت

اخلاق بدیه ولی متاسفانه اینجورم 

کاش اینقدر حساس نبودم تو این مورد

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
حتی پیامم ندم بهش؟ همین قسمت اول حرفات بنویسم بفرستم براش البته انقدر لجبازه که بدترناراحتم میکنه

نه تروخدا اصلاا پیام نده 

هروقت اوند جلو گفت انگار دنبال بهونه بودی 

بگو دنبال بهونه نبودم منتظر بودم ببینم ارزش واقعیم برات چقدره

اگه باز با حرفاش ناراحتت کرد فقط در جوابش بنویس 

اگه من و زندگی با من و میخوای فقط بدون من  به دنبال عشق و آرامش با تو وارد رابطه شدم برو هروقت یاد گرفتی چطوری باهام حرف بزنی برگرد 

بابا یخورده قاطع و محکم باش نذار هرجور میخواد باهات رفتار کنه. جلو فوران احساساتت و بگیر و اصلا بخاطرش دچار عذاب وجدان نشو  اصلااااااا 

عذاب وجدان کار و خراب میکنه

پیام ندم و کاری نکنم تا زنگ بزنه؟

افرین ابدا کاری نکن 

منتظر باش ببین چقدر براش ارزش داری 

اما اگه زنگ زد با روی باز قبولش کن یجوری خوشحال باهاش حرف بزن که فکر کنه یادت نیست باهم بحثتون شده بزن 

اینجوری دفعه بعد براش راحت تره پیش قدم بشه 

دو سه بار که پیش قدم شد و با روی باز قبولش کردی 

دفعه های بعد خیلی ریز ناز کن که بفهمه ناراحت کردنت عواقب داره

مرحله به مرحله پیش برو تا کم کم اخلاقای بدش درست بشه دیگه ناراحتت نکنه 

نه تروخدا اصلاا پیام نده  هروقت اوند جلو گفت انگار دنبال بهونه بودی  بگو دنبال بهونه نبو ...

اگه بهش بگم برو یاد بگیر و برگرد تمومه دیگه

کلا گفتن کلمه ی برو = تموم شدن رابطه

لجبازه و مغرور

و پا پیش نمیذاره میشناسمش احمق رو

یه مدتم بگذره پیش خودش یه تحلیل هایی میکنه که ینی من نخواستم و ول کردم رفتم و مقصر صد در صد منم

دیشب هم  خوابش میومد من خیلی کش دادم بحث رو

اولش عذر خواهی کرد

من هی کوتاه نیومدم

اگه بهش بگم برو یاد بگیر و برگرد تمومه دیگه کلا گفتن کلمه ی برو = تموم شدن رابطه لجبازه و مغرور و ...

دیگه با توجه به شناخت خودت باهاش حرف بزن 

فقط باید بفهمه که مواظب حرف زدنش با تو باشه

حتی پیامم ندم بهش؟ همین قسمت اول حرفات بنویسم بفرستم براش البته انقدر لجبازه که بدترناراحتم میکنه

عزیزم تاپیک های اولیت از شوهر اولته؟ تو که ازدواج کردی چطور شناسنامت سفیده؟ ببخشید پرسیدم 

2706