2752
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281493 بازدید | 36895 پست
راستی سمیه یه ساعت پیش ی لیوان خاکشیر با آب گرم خوردم ولی اثری نداشت 😕 کی اثر میکنه بیتلبیت میخوا ...

😂😂😂😂😂

فعلا بخواب

فردا بلند که شدی ، زیاد راه برو،، از این سوو... به اون سوووو

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون نازنینم ببخش واقعا پریود شدم میشه برام 🎈 بزاری.نتم تموم شده ولی رعایت میکنم.اجرت با امام حسین ...

مرسی گلم..

درسته 👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این که کار هر روز ماست😜😜 

احسنتم👌👌👌

من واقعا دیگه طاقت نیاوردم رفتم رو وزنه 🙈🙈🙈🙈😂😂 راضیم به رضای خدا 

شکر کاهش داشتم 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻❤️❤️❤️  

کزارش# وزن#  

@فندق_فسقلی    جاااانم❣️❤️🥰

وزن اولیه ۸۷

وزن هفته قبل 🎈

وزن این هفته ۷۶.۱۰۰ 

وزن هدف ۶۰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
عزیزانم چالش هفتگی مون. حتما بخونین و رعایت کنین.اجباریه. و یه نکته دیگه اینکه من فردا نیستم .پس ...

سلام عزیزم ممنون باشه😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
به زن بودنت و زن بودنم افتخار کردم خیلللییییی زیاد کیف کردم امضات رو‌خوندم از ته ته قلبم برات بهترین ...

😍😍فداتشم

اگ بدونی چیااااا کشیدم 

هنوزم میکشم

اما دیگ ن اونجوری

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
محدثه جان کجایی خوبی  امضاتو خوندم دلم شکست برات خدا بحق این شب عزیز دستت رو بگیره بخاطر بچه ه ...

سلام گلم

مرسی عزیزم

جدیدا چاق شدم 

اما حس رژیمو ندارم این روزا تعطیلیه راحتم

از سال ۹۷ک شدم ۵۵تا الان ۱۰کیلو اضاف کردم شدم۶۵😣

از فردا کلی کار دارم

مدرسه پسرام

مدرسه خودم

ارایشگاهم

کلاس های تاتو و فیبروز وبلید و.....

خونه داری 

درس های بچه هام

کلی درگیرم دعا کن موفق و سربلند بیام بیرون ن ک نصفه های راه ول کمم

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2740

@honamik29192    

سلام عزیزم ببخشید من دیشب خیلی خسته بودم الان گزارشمو میفرستم

کالری مجاز۷۰۰

کااری مصرفی۷۵۵

صبحانه نان بربری و پنیر ۱۱۰

ناهار جوجه کباب ۳۵۰

شام تخم مرغ آبپز و نان یک کف دست۱۴۰

میان وهده ۱۵۵

آب ۷ لیوان

ورزش باغبانی کردم یک ساعت

چالش چای سبز 

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

@honamik29192    

وزن#  

وزن اولیه۹۸

وزن هفته پیش ۹۱۸۰۰

وزن این هفته۹۱

وزن هدف۸۱

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
سلام گلم🌸 عجب،، پس سوپرایز شدی از وزنت🤪 ورزش های هوازی( مث طناب و پروانه ، پیاده روی، حلقه، د ...

آره قشنگترین اشتباه توی عمرم بود😍😍😍

عه🤔من گفتم اصلا ورزش نکنم که وزنم درست باشه کاملا 

پس ای کاش اینارو میرفتم لااقل

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

@honamik29192    

@هستی،بانو    

وزن اولیه۱۰۹

وزن دوهفته پیش۱۰۲

وزن هفته قبل🎈

وزن فعلی۱۰۰/۵۰۰

این هفته اصلا ورزش نداشتم اصلا انتظار نداشتم کم کنم چون تعمیرات داشتیم همش درگیر بودم ولی خداروشکر خیلی راضی ام

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

@سمیه1396    

سلام عزیزم من دوباره اضافه کردم 

شدم 67.300

یکی از نزدیکانم سرطان گرفته از نوع بدخیم دو هفته س پرخوری عصبی گرفتم

اون رژیمه ک ی روز گفته بودی برای 2 کیلو هم جواب میده؟

اونکه هر روز900 کالری و دو روز فست داره؟

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰