2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282086 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

((متاسفانه مینا جان خودش به خاطر یه سری مشکلات نتونست بیاد تاپیک و چالش را به من اعلام کردن که بهتون اطلاع بدم)

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣
🔴چالش وعده ی سبک🔴

🍗🥬🍖🥒🍑🥦🍇🍓🥛🌰
👈👈👈زمان: شنبه ۸ شهریور

بچه ها جون این یه چالش خیلیی راحت هست.. اینکه فقط یه وعده غذاییتون(صبحانه یا ناهار یا شام) را اصلا برنج ، نون یا ماکارانی نخورید!
این تمرینی میشه که با بقیه مواد غذایی هم میشه خودمون سیر کنیم و‌حتما‌نباید ، کل وعده هامون  نونی یا برنجی باشه..

((((تکرار میکنم یه وعده در روز اجباریه...))))بقیش دیگه اختیاری..

مثلا :
👈برای صبحونه را میتونید
تخم‌مرغ اب پز+ سیب زمینی اب پز + گرجه و‌خیار
🥔🥚🥒🍅

👈یااا برای ناهار
خوراک مرغ+ سیزیجات🍗🥬🥕🥦🥒

👈یااا برای شام:
سوپ بدون نون 🍲

یا هر چیز دیگه ای که خودتون دوست دارید😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
((متاسفانه مینا جان خودش به خاطر یه سری مشکلات نتونست بیاد تاپیک و چالش را به من اعلام کردن که بهتون ...

بچه ها جون 👆👆👆👆👆

@مامان_الیساهستم2    

@sepiiiiiideh    

@pari95    

@sanaz718    

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
((متاسفانه مینا جان خودش به خاطر یه سری مشکلات نتونست بیاد تاپیک و چالش را به من اعلام کردن که بهتون ...

👆👆👆👆

@honamik29192    

@عروسترکم    گلم خودت به بچه هات اعلام کن، کاربریشون را نمیشناسم

@zizigoli    

👆👆👆👆

@مامان_امیرحسین_خان  
@خانومه_مانكن    

@radvin_70    

@setaesh    

@گل_همیشه_بهارم    

👆👆👆👆👆

@دیانا24    

@mمحیاs    

@taniya1400    

@شاااپرکم    

👆👆👆👆👆

@mahdis_joooooon    

@baharak2017    

سلام عزیز دلم خسته نباشی گزارش#   ناشتا اب صبحانه:۱۵ گ لواش. املت (۱۳۱ ک) م.و:زردالو.انگو ...

چالش وعده سبک

چالش وعده سبک

ممنون نازنینم ببخش واقعا پریود شدم میشه برام 🎈 بزاری.نتم تموم شده ولی رعایت میکنم.اجرت با امام حسین موفق باشی

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/

عزیزانم چالش هفتگی مون. حتما بخونین و رعایت کنین.اجباریه.

و یه نکته دیگه اینکه من فردا نیستم .پسفردا میام.مواظب خودتون و رژیمتون و سلامتیتون باشین. فردا میتونین گزارش ندین.

ولی حتما وزن کنین و دوشنبه بهم اعلام کنین. مررررسی❤❤❤

@همکلاسی18196    

@مرباجونی    

@آیلین_خانوم    

@nafas7720    

@پفسه    

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
عزیزانم چالش هفتگی مون. حتما بخونین و رعایت کنین.اجباریه. و یه نکته دیگه اینکه من فردا نیستم .پس ...

@بانوباران    

@مامان_دخترای_گل    

@zahra_79    

@ملیکه    

@نیشابور    

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ن گلم  امضامو بخون سعی میکنم خوب بشم اما از توک  پنهون نیس مشکل اعصاب پیدا کردم خیلی زیا ...

به زن بودنت و زن بودنم افتخار کردم خیلللییییی زیاد کیف کردم امضات رو‌خوندم از ته ته قلبم برات بهترینارو آرزو‌میکنم تو یه شیر زنی💝💝💝💝💝

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

خاااااک به سرم از صب تا الان صد ساعت تو تاپیک ولو بوددم برنامم نوشته بودم آماااده واااای چرا یادم رفت آپلود کنم😓😓😓😓 فک کنم گودزیلا جانم خونه بود اینجوری شد 🙈🙈 ببخشید فاطمه جوونم خیلیییی زیاد 🙁🙁🙁❣️❣️❣️❣️❣️ گزارش#  

@فندق_فسقلی    

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2706