2752
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281493 بازدید | 36895 پست
راستی سمیه یه ساعت پیش ی لیوان خاکشیر با آب گرم خوردم ولی اثری نداشت 😕 کی اثر میکنه بیتلبیت میخوا ...

😂😂😂😂😂

فعلا بخواب

فردا بلند که شدی ، زیاد راه برو،، از این سوو... به اون سوووو

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنون نازنینم ببخش واقعا پریود شدم میشه برام 🎈 بزاری.نتم تموم شده ولی رعایت میکنم.اجرت با امام حسین ...

مرسی گلم..

درسته 👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که کار هر روز ماست😜😜 

احسنتم👌👌👌

من واقعا دیگه طاقت نیاوردم رفتم رو وزنه 🙈🙈🙈🙈😂😂 راضیم به رضای خدا 

شکر کاهش داشتم 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻❤️❤️❤️  

کزارش# وزن#  

@فندق_فسقلی    جاااانم❣️❤️🥰

وزن اولیه ۸۷

وزن هفته قبل 🎈

وزن این هفته ۷۶.۱۰۰ 

وزن هدف ۶۰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
عزیزانم چالش هفتگی مون. حتما بخونین و رعایت کنین.اجباریه. و یه نکته دیگه اینکه من فردا نیستم .پس ...

سلام عزیزم ممنون باشه😍

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪
به زن بودنت و زن بودنم افتخار کردم خیلللییییی زیاد کیف کردم امضات رو‌خوندم از ته ته قلبم برات بهترین ...

😍😍فداتشم

اگ بدونی چیااااا کشیدم 

هنوزم میکشم

اما دیگ ن اونجوری

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
محدثه جان کجایی خوبی  امضاتو خوندم دلم شکست برات خدا بحق این شب عزیز دستت رو بگیره بخاطر بچه ه ...

سلام گلم

مرسی عزیزم

جدیدا چاق شدم 

اما حس رژیمو ندارم این روزا تعطیلیه راحتم

از سال ۹۷ک شدم ۵۵تا الان ۱۰کیلو اضاف کردم شدم۶۵😣

از فردا کلی کار دارم

مدرسه پسرام

مدرسه خودم

ارایشگاهم

کلاس های تاتو و فیبروز وبلید و.....

خونه داری 

درس های بچه هام

کلی درگیرم دعا کن موفق و سربلند بیام بیرون ن ک نصفه های راه ول کمم

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
2740

@honamik29192    

سلام عزیزم ببخشید من دیشب خیلی خسته بودم الان گزارشمو میفرستم

کالری مجاز۷۰۰

کااری مصرفی۷۵۵

صبحانه نان بربری و پنیر ۱۱۰

ناهار جوجه کباب ۳۵۰

شام تخم مرغ آبپز و نان یک کف دست۱۴۰

میان وهده ۱۵۵

آب ۷ لیوان

ورزش باغبانی کردم یک ساعت

چالش چای سبز 

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

@honamik29192    

وزن#  

وزن اولیه۹۸

وزن هفته پیش ۹۱۸۰۰

وزن این هفته۹۱

وزن هدف۸۱

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
سلام گلم🌸 عجب،، پس سوپرایز شدی از وزنت🤪 ورزش های هوازی( مث طناب و پروانه ، پیاده روی، حلقه، د ...

آره قشنگترین اشتباه توی عمرم بود😍😍😍

عه🤔من گفتم اصلا ورزش نکنم که وزنم درست باشه کاملا 

پس ای کاش اینارو میرفتم لااقل

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

@honamik29192    

@هستی،بانو    

وزن اولیه۱۰۹

وزن دوهفته پیش۱۰۲

وزن هفته قبل🎈

وزن فعلی۱۰۰/۵۰۰

این هفته اصلا ورزش نداشتم اصلا انتظار نداشتم کم کنم چون تعمیرات داشتیم همش درگیر بودم ولی خداروشکر خیلی راضی ام

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

@سمیه1396    

سلام عزیزم من دوباره اضافه کردم 

شدم 67.300

یکی از نزدیکانم سرطان گرفته از نوع بدخیم دو هفته س پرخوری عصبی گرفتم

اون رژیمه ک ی روز گفته بودی برای 2 کیلو هم جواب میده؟

اونکه هر روز900 کالری و دو روز فست داره؟

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰