2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
سلام پري جون گزارش دادم ديشب كه شما هم ديدي اينم گزارش امشبم ببخشيد دير شد🙏🏻🙏🏻 صبحانه يه كف ...

سلام گلم 💛💛💛💛

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
😔  سلام گلم من هستم ی عضو گروه ک بی اراده ترینم  صبحانه دیر بلند شدم نخوردم 😔 ناهار پ ...

عزیزم خودت باید ب خودت کمک کنی

بشین با خودت فک کن اصلا برای چی میخوای لاغر بشی هدفتو بدون اگه ارزششو داره واسش تلاش کن 

تا خودت نخوای هیچکس نمیتونه کاری کنه😥😥😥

بفکر اول سلامتی دوم اندام زیبا برای خودت اول بعد همسرت باش ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم اولا چون ما چندسال با قیافه و اندام دیگه ای بودیم و الان تغییر کردیم هنوز جا نیفتاده .پس کار خود ...

ممنون عزیزم. 😘

گلاب و گلیسیرین میزنم. ویتامین ای هم میخرم استفاده میکنم

حق با شماس تو تثبیت درست میشه

من همین الان از خونه مادرشوهرم اومدم تولد خواهر شوهرم بود انقققدر از کاهشم خوشحال بودم لب به کیک و شیرینی نزدم شامم یه بشقاب سالاد خوردم بدون سس 

عکسمو گذاشتم کنار عکس ماه پیش که تولد مادر شوهرم بود خودمم باورم نمیشد 

میدونم زیاد نیست ولی برام خیلی با ارزشه تمام ناخنای پام سیاه شدن دارن میافتن برای پیاده روی ولی از دردشم شاد میشم که نازنین خانم ببین چقدر داری سختی میکشی برای این کاهشه دلچسب پس وقتی رفتی تثبیت به این آسونی از دستش نده 🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
سلام عزیزم مهساجون گزارشت خوب نبود گلم. پر از کربو و چیزای ناسالم. کالریتم پر نکردی.

سلام .گلم امروز خونه مادر شوهرم بودم. دقیق حساب نکردم ترازو ندارن.صبحانه دو کف نان لواش با خامه 

ناهار 4/5تا پیراشکی گوشت 

میان وعده چای و میوه کشمش

شام نان دو کف +ماست

سلام عزیزم گزارشت خیلی خوب بود اب  بیشتر بخور کالریتو برای چیت باید منهای400کنی ها.

حساب کردم دیگه (۷۵×۲۰=۱۵۰۰)( ۱۵۰۰_۴۰۰=۱۱۰۰ )درسته عزیزم؟بعد هرروز هفته این رژیمو میشه گرفت؟من امروز صبح رفتم رو ترازو ۷۴ بودم هفته قبل حس میکنم چون آب زیاد خورده بودم ورم کرده بودم 😁🤦🏻‍♀️اخه چند دفعه جا نوشابه یکو نیم لیتریو پر آب میکردم میخوردم از بس تشنم میشد بعد ورزش

قد=۱۷۰   وزن شروع👈۷۸  وزن فعلی👈۷۰  وزن هدف👈۶۵  
@مامان_الیساهستم2     ببخشید سهیلا جون من تا الان  15 کیلو کاهش وزن داشتم و میخوام ...

سلام عزیزم.من تو بخش زیبایی خوندم واسه زیر چشم کرم ویتامین آ خوبه و ماسک خیار که روشن کننده هم هست.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
2740
سلام عزيزه دلم مرسي من اون اوليلشم ريزش پيدا كرد چون هم شامپومو عوض كرده بودم هم رژيم بودم زينك خري ...

بله من هفته تی ۲ تا زینک و ۲ تا مولتی می خورم و موقع پری هم آهن ولی فکر کنم باید بک روز در میون مرتب بخورم   

به هر حال ممنون از راهنماییت 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
سلام عزيزه دلم مرسي من اون اوليلشم ريزش پيدا كرد چون هم شامپومو عوض كرده بودم هم رژيم بودم زينك خري ...

سلام زینک ومولتی ایرانی یا خارجی؟ منم برا ریزشم زینک خریدم قهوه ای کپسول کوچیک نوشته زینک پلاس

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خوب بود گزارشت. ورزش قدرتی هم انجام بده.

باشه عزیزم 

😍😍😍 خواستن توانسته 😍😍😍        😍ممنونم از تا پیک بامداد خمار (الهه جون و بچه های خوب تاپیک ) عاشقتمونم😍             😀 تاریخ شروع رژیم آذر98😀                      وزن اولیه 80 😯 وزن فعلی53/800😀          وزن هدف 52😍    من میتوانم 💪💪

@مامان_الیساهستم2    سلام عزیزم صبح بخیر

صبحانه:نیمرو.نان بربری ۲ کف.۲۵۴ کالری
نهار:خوراک لوبیا.نان بربری ۱ کف.۳۳۶ کالری
شام:ماست.۵۶ کالری
میان وعده:شیر.خرما.کشمش.چای سبز.هندوانه..۶۴۷ کالری
کالری مصرفی:۱۲۹۴
کالری مجاز:۱۳۰۰
ورزش:چالش شکم.پلانک.چرخش روسی.شنا دیواری.چالش چوب.طناب.حلقه
تا شب فک کنم ۱۴ لیوان آب بخورم🙄
۴۶ روز تا هدف

خدایا شکرت 🌸

صبحانه :املت،نون،خرما۲عدد،چایی۲عدد( ۳۳۲) نهار:نان ،پنیرمعمولی،سالاد فصل بدون سس(۲۱۵) شام:بلغور گندم،سینه مرغ آبپز بدون پوست،سوپ جو ۱ملاقه(۳۹۰٫۵) م و : خیار ۲عدد،هویج ۳عدد،زردالو،قهوه تلخ با نصف رنگارنگ ،سیب ۲عدد،خرما ،چایی(۲۶۹) کالری مجاز:۱۲۹۰ کالری مصرفی ۱۲۰۶

۱۰ لیوان آب

ناشتا اب وابلیو وشب هم سرکه سیب

ورزشها

شنا رو دیوار:۳:۲۶ دقیقه_۳۳کالری

پلاتس:۲۷ دقیقه_۹۷ کالری

رقص:۲۴ دقیقه_۲۱۸ کالری

پیاده رویی ۳۷۲۶ قدم

چالش چوب ۲ ست۳۰ تایی

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
صبحانه :املت،نون،خرما۲عدد،چایی۲عدد( ۳۳۲) نهار:نان ،پنیرمعمولی،سالاد فصل بدون سس(۲۱۵) شام:بلغور گندم، ...

گزارش# @هستی_بانو    

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2706