2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
@مامان_الیساهستم2 ‍ سلام گلم  گزارش#   ص👈دو کف نان لواش +خامه 20گرم کیک ...

سلام عزیزم

مهساجون گزارشت خوب نبود گلم. پر از کربو و چیزای ناسالم.

کالریتم پر نکردی.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گزارش# پنج شنبه

ناشتا اب و ابلبمو

صبحانه شیر دارچین.خرما.تخم مرغ ابپز(۳۳۰)

ناهار عدس پلو ۷ق.زیتون ۱۰.ماست و دوغ هرکدوم ۱لیوان(۵۴۶)

شام کوکو سیب زمینی یه تیکه ۱۰در۱۰ .سالاد و ۱ق روغن زیتون.۱لیوان دوغ(۳۷۶)

میان وعده هندوانه ۴۰۰گرم.موز.چای.خرما.شیر.بادام ۲۰عدد.شلیل(۵۰۷)

مجاز ۱۶۶۰ مصرفی ۱۶۵۹

اب ۷لیوان

چالش چای سبز

نیم ساعت تردمیل.ده مین حلقه ۵۰شنادیوار.چرخش روسی

@pari95    

2731
🍃   به نام خدا🍃 ❤❤❤❤لیست وزن گروه قرمز ❤❤❤❤               ...

مرسی عزیزم چشم میذارم

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@عروسترکم     سلام گلم.😘😘 خوبی؟  بخشید یه سوال لیست وزن گروه زرد رو شما میذار ...

من ندارم عزیزم لیست گروه زرد رو

شرمنده❤🙏

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اسم.           و.اولیه.    و.هفته پیش.   و.فعلی     ...

نه اینو 

مال این هفته رو گفتم که دخیناز گفت وزنشونو به کسی ندادن

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سلام مینای نازمممم😍😍😍 همینجا😣درگیر زندگی😞خیلی سخت شده مینا😔 تو خوبی عزیزم😍😍 چه خبر

عزیزمممم😞😞😞خیلی سخته میدونم عزیزم

منم خوبم فدات

گزارش# پنج شنبه ناشتا اب و ابلبمو صبحانه شیر دارچین.خرما.تخم مرغ ابپز(۳۳۰) ناهار عدس پلو ۷ق.زیت ...

💪💪💪👌👌👌💛💛💛

عالی 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
گزارش#   @عروسترکم     ۵/۱۵ چالش ۸۶ روز تا زیبایی سلام عزیزم  ناشتا :دو ...

نوش جونت عزیزم خوبه..ناهار رو کمی سبک تر بخور

@عروسترکم     گلیا  لیست وزن  زرد دست شماست  اگه اره بدید خودم بزارم ممنون ...

ن فداتشم دست من نیس

@pari95     سلام عزيزم خوبي ايده هستم🤗🤗قبلا تو گروه سپيده جون بودم يه چند ...

عزیزم گزارش نمیدیدچرا 

@pari95   گزارش#   کالری مصرفی ۵۸۰ کالری مجاز ۵۰۰ ورزش چالش روسی ۳ ست ۱۵ تایی حلقه ...

گزارش دیشبتو ندیدم خانومی

@pari95   سلام سرگروه جديد منم زير گروهتونم  با وزن ٨٥.٥٠٠ وزن ايده الم ٦٩ گزارش امرو ...

خانوووم تگ نمیشید گزارش نمیدید؟

2706