2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوبم خداروشکر حس افسردگی دارم و هرکاری میکنم حال دلم خوب باشه نمیشه

افسردگي پس از زايمانه

من توبيمارستان همش گريه ميكردم الكي😕😕

بعدشم ي كم افسرده بودم 

بعدترررش خوب شدم

محيط خونه رو وقتي ني ني بيداره شاد كن 

موسيقي بزار

من دیشب انقدر گریه کردم به هق هق افتادم حس میکردم بدبخت ترینم الانم دارم اون حسو😔

من حس ميكردم ب خاطر چاقي بيش اندازه بعد از زايمانم اينجوري افسرده شده بودم 

تو ك مامان باربي هستي ديگه

بشين فكر كن خدا دو تا دسته گل سالم و خوشگل بهت داده چرا ناراحت باشي ؟؟؟؟

@بامدادخمار    

الهه جون امروز داشتم توضیحات جامع رو مرور میکردم ی سوال واسم پیش اومد رژیم پروتعین کی و چ وقت باید بگیریم؟؟؟ عایا منظور روزای فست هست ک پروتعین بگیریم یا جاهای دیگه کاربرد داره؟؟؟

ممنونت میشم😘😘😘😘😘😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
@بامدادخمار     الهه جون امروز داشتم توضیحات جامع رو مرور میکردم ی سوال واسم پیش اومد رژ ...

روزاي فست هم ميشه گرفت مثلا پروتعين رو

ولي بيشتر واسه اونايي ك پنج كيلو تا هدف دارن و ميخوان زود كم شن 

ببخش الي😘

@بامدادخمار     الهه جون امروز داشتم توضیحات جامع رو مرور میکردم ی سوال واسم پیش اومد رژ ...

هر کی دیگه اطلاعات داره بگه لطفا

@سمیه1396    

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
عزیزم شما با این وزن و هدف چرا گروهت عوض نشده 😥😐🤔 همین هفته  گروهتو عوض میکنم  نمیشه ...

اخه وزن هدفم۴۶بود

گفتم شاید زشت بشم بعد بی هدف شدم😂😐

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
گزارش#   صبحانه اش شله قلمکار مامان پز 5قاشق(200 ) ناهار خورشت کرفس 3قاشق و برنج یه کفگیر و ...

خوب بود گزارشت.

ورزش قدرتی هم انجام بده.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2706