2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
@مامان_الیساهستم2     سلام عزیزم. من امروز خونه ابجیم بودم و تا عصر حسابی رعایت کردم. مت ...

چشمت زدم ایلین جووون😂😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم. تو دیگه چراااااا. تو ک عالی بودی همیشه. دوست نابابه همش😄 اره عزیزم از مجازت کم کن جب ...

اره واقعا همیشه رعایت کردم تو این سه ماه و نیم. اولین باره🙇

ابجیم پیله کرد هی گفت تو داری خودکشی میکنی و لذت نمیبری از زندگی و این حرفا منم گول خوردم😑. ابجیم خودش شکمو هست. 

فردا حسابی رعایت کنم. جبران شه. 

2731
سلام خوشگله 😚😚😊 عالی فقط قندت زیاد شد خرما و عسل بخور گرمیجاتم هستن😊 💪💛💛💛💛

سلام شب بخیرگلم چشم حتما اونهارومیخورم دیگه بایدسعیموبکنم گرمیجات بخورم تاتقویت شم .ممنون عزیزم

سلام عزیزم ـاکی جونم

سلام هستی جون 

گزارش شیر دهی ۱۶ مرداد 

صبحانه  دیر پاشدم نخوردم 

ناهار یک ران مرغ سرخ کرده و ده تا خلال سیب زمینی سرخ کرده ۴۰۵ کالری

شام  نان لواش ۶ کف دست .یه قوطی کبریت پنیر.۲۱۸ کالری 

میان وعده خربزه.هندوانه.رطب.کشمش.انجیر .پاپ کورن .ده گرم تخمه افتابگردان ۵۶۸ کالری 

کالری مجاز ۱۲۰۰

کالری مصرفی ۱۱۹۱ 

چالش چای سبز دو لیوان.گلیسرین و گلاب .

ورزش انجام ندادم امروز نتونستم فردا و پس فردام مهمان هستم به احتمال زیاد ورزش انجام نمیدم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
نوش جونت چیییت ولی عزیزم با چیت مجازت کمتر میشه. وزنت رو باید در20 ضرب کنی و منهای400. یعنی حدود 80 ...

عه 

یعنی همین روز؟ 

یا کلا همیشه مجازم کمتر میشه؟ 

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه

@مامان_الیساهستم2      

سلام گلم شبت بخیر .عیدتون مبارک 💚

کالری مجازم ۱۱۰۰ تا 

کالری مصرفی ۹۸۱

ناهار مرغ و ۵ قاشق برنج و دوغ 

شام جگر و ۶ کف دست نون و ماست 

میاموعده طالبی . بستنی و چیپس 🤐

امروز چون خیلی ناسالم بستم کمتر خوردم . 

کاملش کنم؟

اب میخورم و قرص های ویتامین . تحرک دارم 😁

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

@مامان_الیساهستم2    

ببخشید سهیلا جون من تا الان  15 کیلو کاهش وزن داشتم و میخوام 10 کیلو دیگه کم کنم. 

صورتم گرده گرده الان لاغر شدم لپام اب شده جمع و جور شده و فرمش خیلی خوب شده ولی متاسفانه زیر چشمام خیلی خیلی گود شده. هرکی منو میبینه میگه چقدر بد شده 

مامانم خیلی دعوام میکنه میگه چیکار کردی با خودت. شوهرمم سه چهار روز پیش میگفت  همه چیزت خوب شده حتی صورتت حالتش خیلی ناز شده و استخون گونت برجسته تر به نظر میاد ولی زیر چشمات خیلی گود شده و زیبایی صورتت رو از بین برده. میگه با این وضعیت دیگه ادامه نده

راهی هست درمانش کنم؟  اخه چشمام کشیده و درشته و با این گود شدن زیرش خیلی زشت شده😢😢. بس که همه میگن خیلی تو فکرم

دوستان هرکی میتونه راهنمایی کنه

اخه وزن هدفم۴۶بود گفتم شاید زشت بشم بعد بی هدف شدم😂😐

فعلا ۵۵  ۵۴ بزار بفرستمت گروه  ابی  پرش یهویی😐🤣

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706