2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281390 بازدید | 36895 پست
می که زندگی همینه من همینم تو مجبوری یه جوری کنار بیای مامان منو ببینم با بابام چطور کنار اومده دیگه ...

ن عزیزم اینجور ک نمیشه

معذرت میخوام میپرسم میشه سن خودت و همسرتو بگی؟

قرار نیست ک شما روش خانواده همسر رو زندگی کنی،،،شاید یکی اشتبا کنه بقیم پشت سرش باید ادامه بدن؟😲

اصلا دعوا نباشه ،،خیلی منطقی و صبورانه خواستهاتو بگو بهش،،از چیزایی ک خوشت میاد و بدت میاد ،توقعت از زندگی،،توقعت از خودش،،اگر صحبت کارساز نیست تمام حرفاتو بنویس بدور از احساسات کاملا منطقی و بده بخونه،،،تلاش کن بخاطر این آرامش،،خیلی سخته اما میشه،،،رفتار همسرتون تا اینجا ک خوندم اصلا درست نیست ،،،شما الان خودتون یه خانواده هستین اولویت هر چیزی شماها هستین بعد خانواده طرفین

به حکمتش دل بسپار 🌿

@عروسترکم      

وزن#  

سلام گلم ديگه بايد از گروه نارنجي رفع زحمت كنم برم گروه آبي لطفا سرگروه منو مشخص كن گلم 🥰🥰🥰

وزن اوليه     وزن هفته قبل.         وزن الان.     وزن هدف. 

٦٨.                   ٦٠.٨٠٠.                ٦٠.                ٥٠

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می که زندگی همینه من همینم تو مجبوری یه جوری کنار بیای مامان منو ببینم با بابام چطور کنار اومده دیگه ...

اینجور که میگی انگار جز سازش چاره ای نداری 😶😶🙄

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
می که اونا خانواده منن صلاح من رو می خوان می که سعی کن ازت راضی باشند والا من طرف اونارو می گیرم نه ...

چ بگم والا. خدا خودش کمکت کنه.

ببین ذکر  یاودود رو 1001 بار بخون رو شیرینی. یا قندون و ازش بخورین. معجزه میکنه.

اگه کسی دیگه براتون بخونه و فوت کنه خیلی بهتره.مثلاخواهرت.یا مادرت.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
منم دیروز شاد و خوشحال بودم ازینکه کم خورده بودم ولی آخرشب با کیک و بستنی گولم زدن🙈🙈😂😂 خاک وچوکم

😁😁😁😁.خاک و چوک چیزای خوشمزه ک همه شونم مضرن😳😁

صبحانه : پنیر سفید یه قوطی کبریت  + ۱گوجه  +یه دونه گردو+دونیم کف دست لواش  ۱۸۹ م ...

عالی بودی👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم یه یادآوری از قوانین که خیلی مهمه خوندنش... لطفا بخون https://www.ninisite.com/discussion/to ...

ألبته دو روزه پريودم عقب افتاده🙄

نميدونم چرا؟

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
2740
@سمیه1396     عزیزم من فردا پری ام وزن نمیکنم وزن اولیه ۶۵ وزن هفته قبل۵۸/۸۰۰ وزن این ...

👍

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ورزشتو بیشتر کن میتونی؟

ن 😭اصلا وقت نمیکنم 

گاهیم ورزش نمیکنم ☹

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
فكر كن اون لحظه كه خوراكي ميخواستي با چيپسو  ماست موسير ميومد تو فكر كنم بجاي ٧٠٠ با ١٧٠٠ ميب ...

😂😂😂نه بهش گفتم نیاری اصلا. 

وزن كردي بعده چند دقيقه دوباره وزن كردي؟ تو همون وزن اولي كه ديدي رو در نظر بگير عزيزم تيروئيد دار ...

یعنی چی؟

صب پاشدم دسشویی رفتم 

ناشتا بودم

رفتم رو ترازو ۸۳ بود

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
خسته نباشی عزیزم.من نمیتونم چای سبز بخورم افت فشار شدید میگیرم و حالم حسابی بد میشه چاره ای داره؟با ...

گلم اگه اینقدر بهش حساسی، نخور😉

@بامداد_خمار‍ 

@شیرین_آردا‍ 
@عروسترکم    

سلام سرگروهای گل لطفا گروه منو عوض کنید باید برم آبی 😊 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
2706