2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست
ممنونم. خیلی خوشحااالم شلوار جین هام بهم تنگ شده بودن همشونو میتونم الان بپوشم سایزم از 42 شده 40

ایووول. خیلی حال میده لامصصصصب

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم اگه اینقدر بهش حساسی، نخور😉

چندبار امتحان کردم حالم بد شده دیگه حتی به بوی چای سبز حساس شدم ظرفشو گذاشتم ته کابینت.جاش دارچین بخورم؟

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
چرا😥 نزدیک پریودی یا تخمک گذاری نیستی؟

نه پری زوده فعلا.

دیشب ب شوهرم گفتم دلم درد میکنه حال و هوای پری دارم.گفت نه هنوز موعدت نیس. یعنی اینجوری بودم😲😲😲😲😂😂😂

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
نه پری زوده فعلا. دیشب ب شوهرم گفتم دلم درد میکنه حال و هوای پری دارم.گفت نه هنوز موعدت نیس. یعنی ا ...

سلام گلم من تو گروه نارنجی بودم الان باید بیام تو گروه آبی بامداد جون و شیرین _آردا کاربری شون جواب نمیده من باید چیکار کنم میشه به شما گزارش بدم تا مشخص شدن سرگروهم 🙏

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
سلام خانوم گل امروز هم قصد گزارش دادن نداری عزیزم 💋

سلام عزیزم . گزارش رو فرستادم . بگردم ببینم پیداش میکنم . نمیتونم تگت کنم . 

به پری گفته بودم . من اکثر شبا سر کارم تا برسم خونه حدود ساعت دوازده یک شب میشه . بعضی وقتا صبح گزارش و میذارم . 

نه پری زوده فعلا. دیشب ب شوهرم گفتم دلم درد میکنه حال و هوای پری دارم.گفت نه هنوز موعدت نیس. یعنی ا ...

واااای پوکیدم😆😆😆😆😆😆😆😆

خو راست میگه موعدت نیست😝😝

شاید تخمک گذاری داری بهمین دلیله😉

من فردا موعدمه😒

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام خانوم گل امروز هم قصد گزارش دادن نداری عزیزم 💋

تایم کاریم تموم شه میگردم . الان همینطوری مسگم . 

صبحاه : یه لقمه نون و پنیر + نصف خرما

میان وعده : یه خرما + چای سبز

ناهار : ماکارونی + ماست + خیارشور

میان وعده : سیب + دارچین

شام : الویه با سس ماست + چنتا تخمه

مجموع کالری : ۶۵۰ حدودا

ورزش : پیاده روی دو تا نیم ساعت . تا محل کار پیاده رفتم و برگشتم.

پرگل جان ، فقط پنج شنبه و جمعه من انتحاری زدم. ینی حالمم خوب نبود دیگه خیلی پایبند به رژیم نبودم. با اجازت امروز رو با کالری پایین میبندم . 

فقط به نظرت فست باشم یا با کااذی ۱۰۰۰ تا ببندم؟؟

کالری مجازم ۱۷۰۰ تاست

خانوما ی کاناله واتسابی یافتم چیزای عجیب میگه ....میگه وزنتون ضربدر 30 کنین منهای هزار و صد.....بعدم ...

هر چی هست دنگ‌و فنگش زیاده.. خیلی هم فشار میاره!

فکر کن با این فرمول کالری روزانه من میشه ۵۸۰ به غیر از روزای  فست  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396   سلام گلم😍 وزن شروع ۶۵ وزن هفته پیش ۶۲.۲۰۰ اینهفته🎈

👍 سلام گلم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام صبح همگی بخیر انشالله کاهش فوق العاده داشته باشید😍 وزن اولیه:۸۷.۷۰۰ وزن هفته قبل:۶۹.۲۰۰ وزن ...

سلام گلم.

خیلی هم خوب کردی.. افرین👏👏👏👏

عزیزم دو روز پیش وقت تخمگذاریم بوده وزنم کاذب صبح وزن کردم ۵۴.۲۰۰😀😆😉😯😯😯 من بعد فوت پسرداییم و ...

خدا بیامرزتشون..

وزنت عالیه👌👌👌 به تو‌ میگن  یه تثبیتی نمونه👏👏👏👏

2706