2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281985 بازدید | 36895 پست

وزن#  

@سمیه1396    

سلام عزیزم 

وزن اولیه ۶۳

وزن هفته قبل🎈🎈🎈

وزن این هفته ۵۶/۷۰۰

وزن هدف ۵۲

۳۰۰ گرم کاهش داشتم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تا حالا با هم نشستین درمورد مشکلاتتون صحبت کنین؟

می که زندگی همینه من همینم تو مجبوری یه جوری کنار بیای مامان منو ببینم با بابام چطور کنار اومده دیگه خسته شدم از دعوا و حرف 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2731

سلام عزیزان😘

وزن هفته پیش ۶۸/۳۰۰

امروز ۶۸ 😍

@sanaz718  

@سمیه1396  

وزن#  

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
اره خدایی اینجوری بده. باید باهاش حرفبزنی. بگو اینجوری حس میکنم نمیتونم بهت پشت ببندم. تو باید مث ک ...

می که اونا خانواده منن صلاح من رو می خوان می که سعی کن ازت راضی باشند والا من طرف اونارو می گیرم نه تو رو ،به خدا تو خونه دخترم داره ولی هم خونه خودم کار می کنم هم اونجا اونم با دوتا بچه 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خدا برای خونواده هایی نسازه ک اینجور بچه ها رو میفرستن خونه بخت.  ایشالا ب سر دختر خودشونم بیا ...

مادر شوهرم می که شوهرش نمیدم که اذیتش کنن خودش می که لوس بار آوردم تو تحمل کن خدایی تا کی چطوری ؟ همیشه عصبیم 

وزن شروع     وزن هفته قبل    وزن الان    وزن هدف 

۶۰              ۵۵۲۰۰            ۵۴۱۰۰             ۵۰

😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

سمیه دیشب آخر شب گند زدم کیک و بستنی خوردم 😬😬

میترسیدم وزن کنم زیادتر شده باشم حالا بنظرت چجوری کیک و بستنی رو امروز منحدم کنم؟🤔

@سمیه1396    

از شاعری هم گذشته😂😂😂 عجیب غریب دیروز کم آوردم😪😂😂

من دیروز با500کالریمو بسته بودم.بسی شاااد و خوشحال. ک همسرگرامی امد با طالبی. نشستم یه دونه کااامل خوردم. شانس اوردم کوچیک بود. کالریم شد700.

یعنی شوهرم فقط هاج و واج نگام میکرد .هی میگفت دردت ب جونم دلت طالب خاست چرا نگفتی؟😁😁. منم گفتم ن باااباااا دلم خوراکی میخاست حالا هرچه بود فرقی نداشت😂😂

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2706