2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281001 بازدید | 36895 پست

سلام بچه ها من هر چی فکر میکنم نمیدونم تو روز خ گ خ جز میوه چی بخورم  که سیرم کنه..هر چی میگردم تو گروه ایده هم پیدا نمیکنم...میشه چنتا پیشنهاد بدید ممنون میشم یا اگه بدونید کدوم صفحه هست برم نگاه کنم 

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان 

میگم ما که وزنمون بالاس طناب و پروانه نمیتونیم خوب بزنیم برای ورزش هوازی 

پیاده رویم دخترم ازبس وابسته اس پیش کسی نمیمونه 

میشه رکات کششی یا نرمش بدن انجام داد جایی ورزش هوازی ؟؟؟

2728
الهه جون اگه خواستی سرگروه باشم بهم بگو..ولی اگه نظم گروه بهم مبخوره ک هیچی @بامدادخمار   &n ...

سلام عزیزم‌خوبی نفس جون خوبه علی اقاخوبه؟ خودت خوبی♥️

میناجون دلتنگ بودیمااااا 

همیشه ب یادتم و دعاگوت ک یادم دادی باکاهو لقمه بگیرم💃💃💃

خداراشکر برگشتی😎

انشالله به زودی زیباجون وشکوه جون ومهدیه هم برگردن😍😁

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام دوستان  میگم ما که وزنمون بالاس طناب و پروانه نمیتونیم خوب بزنیم برای ورزش هوازی  پ ...

سلام داخل خونه هم میتونی پیاده روی کنی 👍حلقه بزنی یابرقصی 👍بچه ب بغل 🥴میشه با وزنه کلی هم عرق ازت میریزه👍😁

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
سلام بچه ها من هر چی فکر میکنم نمیدونم تو روز خ گ خ جز میوه چی بخورم  که سیرم کنه..هر چی میگردم ...

خرما.کشمش.بادام.پسته.فندوق خام.گردو.ارده.میوه.سبزیجات خام😋

2740
گزارش#   ٥٤روز_تا_خوش_اندامي#   صبحانه:نون صبحانه سه نان(كالريشو هموني كه رو خودش زدر ...

کلم را کنار  غذات امتحان کن، شاید خوشت بیاد..

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@نازلی_سخن_نگفت    سلام عزیزم 

ورزش فعالیت زیاد 

اب۸لیوان 

چالش گلاب و۸۶روزه

کالری مجاز ۱۴۰۰

کالری مصرفی ۱۲۶۲

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
ببخشید نمیدونید جایگزینش کی هست؟ 

نه اطلاع ندارم... از هم گروهی هات بپرس، شاید بدونن!

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ توجه 📣📣         & ...

@فریماهی    

@golgoliiiiiiiiiiii    

@paytakht    

@900narges    

@termeeee    

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها❤مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا❤💕💖
2706