2733
2734

دیگه لب به هیچ خوراکی نمیزنم. کسی که انقد دلش کوچیکه، خوردن یه خیار از خونه اش هم تو چشمش میاد. من معتقدم از دست ادم دل کوچیک نباید چیزی گرفت. بیماری میشه به تن آدم انقد که چشمش دنبالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینجوری زشت میدونم اجیل ببر ،اجیل خوری پرمیکنم میارم ۴تاظرفم میذارم کنارش خودشون بکشن اگردیدم تعارفین خودم یاهمسرم ظرفاشون پرمیکنیم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728
دیگه لب به هیچ خوراکی نمیزنم. کسی که انقد دلش کوچیکه، خوردن یه خیار از خونه اش هم تو چشمش میاد. من م ...

زشت بود نمیشد و اصلا هیچکس براش مهم نبود 

اگه بچه کوچک تر بود باز یه چیزی ولی خدایی یه آدم ۲۰ ساله کوچیکه ؟؟

عزیرم ربطی به شخصیت مستقل نداره وقتی میزبان نیاره و انتظار داره اون شخص با یکی از اعضا خانواده بخوره ...

دختر من شیک‌ مجلسی میگه انا یعنی النا چی

توام باید میگفتی

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
2738
دختر من شیک‌ مجلسی میگه انا یعنی النا چی توام باید میگفتی

عزیزم خب نمیشه که بحث خوردن و آجیل و شکم به هیچ عنوان نیس بحث احترام هست وگرنه خب آدم مگه نخورده است بگه برا منم بیارید ...

ما مهمونمون یکسال و نیمش هست میاد همه چیز جدا میاریم واسش خودش راحت باشه هر طور دوستداره بخوره

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
اشکال نداره خدا آدم رو دوست داشته باشه بنده خدا چکاره است

نمی‌دونم احساس خیلی بدی دارم ، احساس بی ارزشی ، چون اگه برا خودم یه کاره ای بودم ، یه رشته خوبی بودم و ابنا احترام منو هم نگه میداشتن 

باور کن من اصلا برادشکم و اینا نمیگم به هیچ وجه ، تو مهمونی هم اتفاقا کم میخورم بحث چیز دیگه ای هست ....

یکبار در جمعی شاهد این ماجرا بودم

البته مهمان مثلا شاید 8-9 ساله بود

مادر بچه از جلوی خودش برداشت و گذاشت جلوی بچه ش. خیلی از این کارش خوشم اومد

بعد از اون هم هرچی تعارف می کردن بچه بر نمی داشت و مادر فقط بر می داشت اما می گذاشت جلوی بچه ش تا میزبان متوجه زشتی رفتارش بشه

هر چی هم آقا سعی کرد که اشتباه همسرش رو جبران کنه خیلی تاثیری نداشت

این رفتار خانم میزبان و مادر بچه رو هیچوقت یادم نمیره

2706