2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280996 بازدید | 36895 پست

🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

توجه 📣📣                                   توجه 📣 قوانین جدید (البته جدید هم نیست خیلی گفتیم ولی چون مهمه دوباره میگم ) 

۱-بچه ها فقط و فقط اگه دارید با برنامه رژیم این تاپیک وزن کم میکنید ، میتونید عضو باشید ، اگه رژیم سریع دارید و اگه از دکتر تغذیه رژیم گرفتید یا هررر مدل دیگه ای بجز برنامه تاپیک هستید نمیشه اینجا عضو باشید ( چون بینظمی بوجود میاد و اگه مشکلی هم تو کاهشتون باشه من نمیتونم پیشنهادی بدم چون فقط میتونم با توجه به شرایط برنامه خودمون بهتون راهکار بدم) 

۲-رژیم ما فقط برای افراد با شرایط نرمال هست که مشکل پزشکی و یا منع ورزشی ندارن لطفا اگه مشکلی دارید یا نمیتونید ورزش کنید ( حالا نه خیلی حرفه ای و سخت در حد بیست دقیقه در روز ) یا منع یسری مواد رو دارید یا کالری پایین براتون مشکل ساز هست زیر نظر دکتر تغذیه رژیم بگیرید تا خدایی نکرده مشکلی براتون پیش نیاد 

دکتر تغذیه هزینه دریافت میکنه و با توجه به شرایطت مختص به خودتون بهتون رژیم میده و کنترل میکنه  

۳- اگه چند روز نمیتونید بیاید حتما باااید قبلش به سرگروهتون اطلاع بدید اگه بیخبر برید و اهمیت ندید سرگروه ها باید حذف کنن 

@سمیه1396       @zizigoli       @مامان_الیساهستم2       @pari95       @نازلی_سخن_نگفت        لطفا اطلاع رسانی کنید و به بقیه سرگروه ها هم بگید 😘🙏🏼

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الهه بانووووو خوبی قشنگممم 😘😘😍😍🤗🤗

سلام عشقم قربونت تو خوبی 😘😍😍♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728
@mahdis7393     @paytakht   ‍  @شب_بیدارم     @termeee ...

چششششم عزیزم 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
نه اگه کانادایی میگیری دیگه عضو نیستی و گزارش هم نیازی نیست  نتیجه ی کانادایی و رژیم های سریع ...

باشه عزیزم مرسی که راهنمایی کردی من نمیدونستم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
@mahdis7393     @paytakht   ‍  @شب_بیدارم     @termeee ...

پس من گزارشم رو‌به شما بدم؟؟

گزارش#  

@pari95    

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

تمام زیر گروه های من اکثرا حذف شدن یا رفتن گروه سمیه من فقط پنج یا شش تا زیر گروه دارم که فقط سه تاشون گزارش میدن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2740
باشه عزیزم مرسی که راهنمایی کردی من نمیدونستم 

اره گلم 

کافیه یکی بگه کانادایی میگیرم پنج کیلو هم کردم دیگه باید از فردا کانادایی های کچل شده و آسیب دیده و استپ شده رو ترمیم کنیم😂😂 

چقدر بگم عوارض داره اخه 🥵🥵 

تخمه هاتونو اماده کنید میخواد گزارش کانادایی بزاره 😆😆 

من تخمه ندوست میشه پفیلا بخورم😂😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
تمام زیر گروه های من اکثرا حذف شدن یا رفتن گروه سمیه من فقط پنج یا شش تا زیر گروه دارم که فقط سه تاش ...

اشکال نداره اونایی که رفتن گروه سمیه که خیلیی خوبه چون کم کردن و موفق بودن تو گروهت 👌😍

کسایی هم که حذف شدن دیگه اراده نداشتن زوری که نمیشه 

بقیه شون هم ایشالا تا پایان چالش برن سبز 😍😍

@سمیه1396     سلام عزیز دلم 💚💚💚🤗🤗🤗😊😊💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

۵‍۴روز تا هدف

صبحانه 👈ناشتا آب گرم 

نان سنگک (۲کف دست)+نیمرو+ارده+عسل+نسکافه با شیر بدون شکر 

نهار👈خوراک مرغ+کاهو+فلفل دلمه+گوجه+خیار شور 

میان وعده 👈گیلاس+کشمش +موز +بیسکویت ساقه طلايي 

شام👈شیر دارچین+گردو+خرما

آب👈۸لیوان

ورزش👈حلقه

شنا دیواری

چالش چوب 

چرخونک

پیاده روی

پرش

پروانه

چرخش روسی

حرکات زیر شکم

💚بیوتین

💚چالش گلاب

کالری مجاز 👈۱۱۲۰

کالری مصرفی 👈۱۱۰۰

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
من تخمه ندوست میشه پفیلا بخورم😂😂😂

اره اگه بدون روغن درست کردی خیلی هم بهتره 😂😂😂

اره اگه بدون روغن درست کردی خیلی هم بهتره 😂😂😂

خخخخخخ😜😜😘😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2706