2733
2739

میگم نکنه بچه مشکلی داشته باشه من ندونم..نکنه ان تی اشتباه کرد نکنه انومالی اشتباه کرد.همه ازمایشام و سونوهام خوب بودن..با خودم فک میکنم نکنه دنیا ک اومد گریه نکنه..چون میگن باید گریه کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

همه مامانا همینجوری 

بچم شیش ماهش بود بهش میگفتم توپه قرمز کدومه به زرد اشاره میکرد کلی نگران بودم بچم کوررنگی داره 

یا هر سی ثانیه صداش میزدم ببینم واکنش به اسم داره 

من همیشه نگران بودم و در حاله سرچ تو نباش باهاش بازی کن وقت بگذرون خیلی زود میگذره باور کن یهو میبینی شده شیش سالش و اصلا ازش لذت نبردی فقط نگرانی‌ های بیخود داشتی و زندگی بهت زهر شده 

پیج دکتر قانع رو فالو کن دوره شاه کلید رو حتما بخر و واقعا با علم بچه داری کن و نترس 

زیاد بیرون ببرش 

2738

منم خیلی استرس داشتم 

توکل کن به خدا وقتی همه سونو هات نرمال بوده بچت سالمه استرس الکی به خودت و بچت وارد نکن

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚

این فکرا کاملا طبیعیه من تا بچه سوم هم داشتم این فکرارو 

مطمین باش میاد صحیح و سالم 🥰

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2706