2752
2734
عنوان

ماه اخر بارداری ام..هفته ۳۵..همش نگرانم فکروخیال ولم نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 90 بازدید | 22 پست

از الان تا همیشه 

صبحا که بیدار میشی سراغ گوشی نیا الان تا دنیا نیومده یه شمع بذار جلوت و بشین حرفای مثبت بزن باهاش بگو میدونم تو سالمی تو قوی هستی تو خیلی قشنگی تو خوش اخلاقی من عاشقه شاد بودنتم مطمئن باش خوبه حالش اگر تو حالت خوب باشه 

تنها نیستی گلم تکثر خانمای باردار  دچار وسواس فکری میشن

سعی کن اصلا بهشون بها ندی و خودتو سرگرم کن

بنظرم لالایی و شعر جدید یاد بگیر یا کتاب بخون در رابطه با نوزاد

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سره بچه اولم اینطور نبودم ..چون اصلا از بیماری های بچه ها اگاهی نداشتم

دقیقااااا منم وسواس فکری پیدا کردم رو بچه اولم آگاهیم کمتر بود اصلا به چیزای منفی فکر نمیکردم الان که باردارم هزار جور فکر و خیال میاد تو سرم واقعا آزار دهندست در صورتی که همه چیزش نرماله

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2731
اخه هنوز دنیا نیومده..ی بچه دیگه هم دارم ولی سره اون اینجور نبودم اصلا

طبیعیه والا من هنوز بچه دوم حامله نشدم نگران میشم باورت نمیشه من برا اقدامه اولی هر ماه پریود میشدم گریه میکردم برا این یکی خیالم راحت میشه وقتی پریود میشم شاید چون واقعا چیزای خوبی ندیدیم از بچه داری ترسیدیم یا شایدم واقع بین شدیم نمیدونم 

دعا کن برام

اشالله به سلامتی نی نی رو بغل کنی عزیزم❤️

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚