2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281267 بازدید | 36895 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پری جون این برنامه ای که دوستمون معرفی کردو ریختم خیلی خوب بود امروز نیم ساعت ورزش کردم خیلی خوشحالم ...

افرین عزیزم تو میتونی 💪💪💪💪❤❤❤

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2731
گزارش# @pari95    جوووونم❤️❤️❤️❤️❤️

درستتتتتت بدون نقص👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤

عالی بود 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
@pari95     گزارش#   📛۷۲روز مانده به هدف 💪 صبحانه= تخم مرغ آبپز + کاهو + گوجه ...

عالیه گلم 

خوشحالم ک  با اینکه چالش تموم شده خودتون قندو حذف کردید ❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏

2740
@pari95       پری جون لیستتو و هنوز نبستی؟ اگه اجازه بدی برگردم تو همون گروه ق ...

باشه عزیزم تعقیرش دیگه ندی  

گزارش#   @pari95     4/22 سلام عزیزم  صبحانه:نان سبوس دار+کره بادام زمینی ...

💪💪💪💪💪💪💪👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤

عالی

@pari95     عزیز حالم خوب نیس میخوام برم دکتر، شاید گزارشم دیر بشه،شایدم نتونم ببخشید

عزیزم برو مواظب خودت باش 

طوری نیست عزیزم ❤

وااای ترو خدا،فقط اسهال و استفراغ؟ منم صبح تهوع داشتم  از ظهر تا حالا بالای بیست بار اسهال ...

شوهرمم کرونا داره الان سه هفته قرنطینه هستم سردرد اسهال  بدن درد نفس تنگی 😥😥

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
ببخشید یه سوال دیگه خواهر شوهرتون مجرد بودن یا متاهل؟ اگه متاهل بودن شوهر یا بچه هاشون نگرفتن؟

مجردبود اون اومدخونه ما ازشوهرم گرفت ولی خوشبختانه سریع فهمیدیم من وبچه ها نگرفتیم  شوهرم پرسنل بیمارستانه ازاونجا گرفت

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2706