2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم میخاستم بهت بگم خیلی امیدوار نباش من از اول بارداری کلی سوره ولعصر خوندم ولی الان ماشال ...

سلام گلم..اعتقاد دارم باید با حضور قلب خونده بشه

بعدشم از کجا فکر میکنی اثر نداشته شایدقرار بوده ازاین شیطون تر باشن😜😜

2728
من خودم پسر بچه دارم  واس خاطر سلامتی خودشم ک شده و ارامش خودم  هرچی ک لازم دارم تو اندازه ...

خب امکانات همه یکسان نیست. من مگه چندتا کابینت دارم که مایعات خطرناک و غیر خطرناک و ظروف شکستنی و ادویه جات و ... رو بذارم بالا؟! نهایتش بتونم در کابینت رو با یه چیزی ببندم. حالا یه دفعه آدم حواسش پرت آشپزیه، بچه سریع انتحاری انجام میده.

یخچالو چه کنم؟ خب موقع خریدش دقت نکردم کلید داشته باشه. مثل خیلی یخچالا که کلید ندارن. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

سلام

پسر من بیست ماهشه

دقیقا همه این کارا رو می کنه... آب ریختن رو فرش و... که دیگه کار عادی روزمرشه... دیشب پنج ثانیه در یخچالو باز کردم یه چیزی برداشتم تا رومو کردم اون طرف... سس فلفل خالی شد رو فرش  

2740

اگ نوه های مادرم بیان خونمون بدتررییییین شیژونیارو میکنن سردسته شون خواهر زادمه که ۵ سالشه

وااای ک چیکارا نمیکنن به معنای واقعی کلمه از دیوار راست میرن بالا حتی میتونن برن بالای کمدا

کوچیکترینشون دوسالو چند ماهشه اون زنداداشمو کچل کرده..زن داداشم تعریف میکنه وقتی دسشویی داره تو چشای مادرش زول میزنه یه لبخندم میزنم تو شلوارش جیش مبکنه ولی واس شماره دو میگه دشوو

اونم کم مونده گریه کنه اگ یکم اخم کنه بچه اش انقدرر گریه میکنه😂😂😂😂😂😍

اگر به جای گفتن :دیوار موش دارد و موش گوش دارد ،بگوییم :ملائکه در حال نوشتن هستند …نسلی از ما متولد خواهد شد که به جای مراقبت مردم ،« مراقبت الله » را در نظر دارد!قصه از جایی تلخ شروع شد که در گوش یکدیگر با عصبانیت خواندیم :بچه را ول کردی به امان خداماشین را ول کردی به امان خداخانه را ول کردی به امان خداو اینطور شد که « امان خدا» شد ؛ مظهر ناامنی !ای کاش میدانستیم امن ترین جای عالم ، امان خداست….

وای پسر منم خیلی شیطونه😂مخصوصا وقتی مهمون میاد یا مهمونی میریم😂مثلا ی بار همه پای سفره نشسته بودیم خونه مامانم گفت نوشابه میخوام براش ریختیم بلند شد رفت ی دفعه دیدیم کل لیوانو خالی کرد رو سر پسر برادرم ک دوسال بزرگتره ازش😂یا مهمون میاد بشقاب که میزارم تو سفره یکی یکی توی بشقابها قدم میزنه مجبوریم برداریم بشوریم دوباره ....😂یا رفته بودیم پاساژ خرید داشت از پله ها میرفت بالا گفتم نرو هاپو میخوره ها ولی رفت و غیب شد منم سریع دویدم دنبالش تو پیاده رو می دوید هی پشتشو نگاه میکرد نیشش باااااز منم توی ظل گرما دنبالش ملتم می خندیدندااا تا میدون دنبالش کردم تا تونستم بگیرمش🤪🤪🤪

یه بار مامانم گفت بریم زیارت ما پاشدیم رفتیم تا اونجا ک کلی دنبالش دویدم توی زیارتگاه پنج شش بار فرار کرد رفت تو صحن منم پابرهنه دنبالش مردمم میخندیدن برگشتنه کف خیابون خابید آخرش دعواش کردم و عین گونی سیب زمینی انداختم رو دوشم اونم هی دست و پا میزد گریه می کرد ملتم نگاهمون میکردن😤😤😤خیلی داستان دارم😉

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

با اين حرفايي كه اينجا خوندم از سه سال اينده بدجور ترسيدم پسر من هنوز دنيا نيومده تو شكمم داره شلوغيشو نشونم ميده😂😂خدا بعد بدنيا اومدنشو به خير كنه خودشم نوه اوله مامانم حسابي ميدونم لوسش ميكنه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه