2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست

منم کچلم یعنی مو ندارم از شیردادن هست یعنی😭

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از دست دخترم دیوانه شدم عزیزم یکسالشه همه چی رو بهم می ریزه هرچی سیم وکابل ودکمه تلویزیون رو داغ ...

ببین پسر منم یه سالش بود برای این کاراش عصبانی و ناراحت نمیشدم چون میگفتم خب یه سالشه هیچ نمیفهمه

ولی الان ک داره سه ساله ش میشه کم مونده معادلات فیثاغورث و چندمجهولی رو حل کنه خب آدم زورش میاد ک این خرابکاریا رو بکنه😬😬

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728

من تا کسی دخالت نکنه کاری ندارم و صبورم ولی امان از باباش که مدام بهم غرمیزنه که چرا اینکارو کرد چرا فلان کرد یک سالشه ها.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

پوووف،دختر،من رسما امروز،دیوونم کرد دیوونه...میره از،توی،یخچال،گوجه برمیداره، میره کل خونه راه میره میخوره اخرشم له شده از،یجا پیدا کردم.جیغ میکشه،از،دستش،نگیرم اگه بگیرم پدر صاحبم درمیاره....میگه واسم اب بریز،بزور،می ریزم میبره چپه میکنه رو فرش...😭😭😭

دختر من یک سال و نیمشه میاد میگه آب آب آب بهش که میدم میریزه رو فرش.اگه ندم لیوان رو میزنه به یخچال تا بشکنه

هرچی لیوان پلاستیکی داریم کثیف میکنه مجبور میشم لیوان شیشه ای بدم

دخترم زندگیمه🌹
پوزش ولی خندم گرفت قبل اینکه بری خونتون از طرف من گازش بگیر🤣😍

😂والا هی تهدید ب رفتن میکنم میگه نرو بیرون خیابونه😂

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2740
ببین پسر منم یه سالش بود برای این کاراش عصبانی و ناراحت نمیشدم چون میگفتم خب یه سالشه هیچ نمیفهمه و ...

هی عزیزم بچه ان دیگه پس ببینی پسر6 ساله ام چه کارا میکنه اصلا تنها راه بی خیالی وصبر وتحمل است

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
🤣🤣🤣🤣🤣منظور اسی یه چی دیگه بود

😂😂😂

اتفاقا از اون نظدم کچل شدم

هی هزارجور تقویتی میزنم ولی باز با این استرسا کرک و پرم میریزه😂

🤣🤣🤣🤣🤣منظور اسی یه چی دیگه بود

😂😂😂😂😂اره حواسم نبود🙈🙈🙈🙈

خواهششش میکنم برام دعااا کنیدد ب دعاهاتون نیاز دارم  ان شالله همیشع سلامت باشید ❤                                                                                                   اقایم ابوالفضل هیچ وقت تنهام نگزاشتی این بارم کمکم کن  میدونم ک  دلم نمی شکنی اقا