2737
2734
عنوان

کچل شدم😩😬😬😬مامانی بچه های زیر سه سال

| مشاهده متن کامل بحث + 21651 بازدید | 604 پست
چطوری ؟

مثلا  باید تگشون کنی

اینطوری

@نی_نی_یار_5    

اینجوری

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
مثلا  باید تگشون کنی اینطوری @نی_نی_یار_5     اینجوری

ممنون خیلی لطف کردین

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@لادن31    

@رایانا    

خانوما می دونید واکسن با دارو فرق میکنه؟؟؟

میدونید واکسن ابولا ۵سال طول کشید تادرست بشه؟  شما چ پیشنهادی دارید؟؟ میخواید تا ۵سال مردم جایی نرن پارک نرن دورهمی نداشته باشن عقد نکنن ؟؟ تا وقتی آدم رعایت کنه و مراقب بهداشتش باشه شما هم راحت میتونی از ماشین بیای بیرون و بچه ت رو ببری پارک .... میدونید انسان با بیناری روحی روزی میتونه صدبار مرگ رو احساس کنه؟؟

کرونا ویروسیه مثل سرماخوردگی و آنفلونزا منتها تنها فرقش اینه ک ب خاطر مسائل سیاسی در دنیا بزرگگگگ جلوه داده شده... چرا آنفلونزایی ک انقد حتی بچه هم کشته داد بزرگ نشد؟؟؟ اون چ کوفتی بود ک من ۴بار پسرم شوهرم دختر ۲۰ روزم گرفتیم و هی خوب میشدیم دوباره میگرفتیم!چرا اون بزرگ نشد؟ میدونی چقدددد کشته داد؟ میدونی خود مریضی سرماخوردگی سالانه چقد پیرها رو میکشه؟؟؟

خود شما ممکنه کرونا گرفته باشی و خوب شده باشی و متوجه نشده باشی!! چون برای هربدنی عرصه ی ظهورش متفاوته.... این یه بازی کثیف سیاسیه... این بازیه بازی! ک ماهم تو این بازی،بازی گرفته شدیم!

بیماری تلقین میدونید چیه؟؟؟

یعنی شما با یه سرملخوردگی ساده توهم کرونا بگیری و دوراز جون بمیری!

من نمیگم کار این افرادی ک دورهم کیپ تا کیپ جمع میشن درسته نه! ولی میگم شماهم ب زندگی و روال قبل برگردید ولی بارعایت موارد بهداشت

سرزنده باشید

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
@لادن31     @رایانا     خانوما می دونید واکسن با دارو فرق میکنه؟؟؟ میدونید ...

@morvaridbanooo    

2728
@لادن31     @رایانا     خانوما می دونید واکسن با دارو فرق میکنه؟؟؟ میدونید ...

@نیل78 جان